Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Van olyan aki megbánta, hogy...

Van olyan aki megbánta, hogy nem vállat korábban gyereket mert jaj az anyagiak?

Figyelt kérdés

Most már jo lenne de most nincs kivel ... anyagiak is jobbak most de nem szamottevoen.

Szegyellemmmagam anno kinevettem aki a semmire szül de Bar úgy tettem volna Enis :(

Lehet így már nem is lesz babám


33 vagyok .... és nincs parom sem


2021. jan. 5. 11:56
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
87%

Párod sincs, de anno az anyagiak miatt nem szültél... ha szültél volna, a párod még meglenne??


Ha lesz olyan párod, akivel közös jövőt terveztek, akkor az anyagi része kevésbé fog számítani. Pénzt lehet spórolni, másik munkát keresni jobb fizetésért, olcsón, használtan dolgokat venni, de időt nem tudtok csinálni.

2021. jan. 5. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 A kérdező kommentje:

Akkor volt párom és ő is akarta az anyagiak miattt napoltuk el.

Ennek tobb éve azóta minden másképp alakult

De ez nagyon gyötör modt

2021. jan. 5. 12:03
 3/30 anonim ***** válasza:
60%
Nekem stabil párkapcsolatom van (6 és fél éve együtt, 2 és fél év házasság), de az anyagiak miatt nincs utód. Magunk se tudjuk fenntartani, félretenni lehetetlen, a GYES pekenkára se elég. Így hogyan?
2021. jan. 5. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
60%
Én nem ismerek ilyet. Olyat viszont többet is aki azt bánta meg hogy nem biztos anyagiakra szült, most 3 műszakban robotolnak mindketten hogy a létminimumon vergődhessenek.
2021. jan. 5. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 A kérdező kommentje:

Én meg egyedül azt mondhatom jól megélek de már 33 at betöltöttem és. Nincs parom semmilyen nemhogy aki a gyerekem apja lehetne ...

Nem jartam jobban. Inkább hidd el robotolnék a gyerekemért 😞

2021. jan. 5. 12:08
 6/30 anonim ***** válasza:
96%
Ha annó szültél volna akkor most valószínű egyedülálló anya lennél, akkor meg azért sírnál. Amúgy én is 33 vagyok és most tervezzük az első gyereket, majd később még egyet. 40 éves korig simán szülhetsz, nem vagy még elkésve
2021. jan. 5. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
77%

1# vagyok.

Értem, és sajnálom, hogy így alakult. Bízom benne, hogy találsz valakit, akivel közösen meglesz a biztos háttér, és összejön!

2021. jan. 5. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 A kérdező kommentje:

6 Ezt nem tudhatjuk az akkori parom Azóta már két gyerekes apa és a gyerekek anyjával együtt van.

De persze sosem tudni előre hogy alakul... Enis jobbat vártam aztán most hiába tudnék eltartani egyedül 2 gyereket is ha egy sincs. Sajnos ezt csak az érzi aki benne van.

2021. jan. 5. 12:27
 9/30 anonim ***** válasza:
100%
Igen, jövő héten leszek 30, és bár stabil párkapcsolatban vagyok már hosszú évek óta, egyre jobban gyötör ez az érzés. Azért, hogy megteremtsünk mindent, rohadt sokat tanultunk és dolgoztunk az utóbbi kb 10 évben, amitől eléggé megreccsent az egészségünk. Reméljük azért összejön gyorsan :(
2021. jan. 5. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
89%

Valami miatt azért csak elhagyott a párod (vagy te őt).


Ha most lenne gyereked, de egy hideg, szeretetmentes párkapcsolatod, amit csak a gyerek léte tart össze, az sokkal jobb lenne neked?


Tessék elindulni párt keresni és nem otthon szomorkodni.

2021. jan. 5. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!