Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Van olyan aki megbánta, hogy...

Van olyan aki megbánta, hogy nem vállat korábban gyereket mert jaj az anyagiak?

Figyelt kérdés

Most már jo lenne de most nincs kivel ... anyagiak is jobbak most de nem szamottevoen.

Szegyellemmmagam anno kinevettem aki a semmire szül de Bar úgy tettem volna Enis :(

Lehet így már nem is lesz babám


33 vagyok .... és nincs parom sem


2021. jan. 5. 11:56
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező attól hogy valakivel jelenleg boldog nem azt jelenti hogy együtt is azok lennétek, hiszen valami oka volt a szakításnak és nem hiszem hogy csak az hogy nem vállaltatok gyereket. Amúgy miért nem keresel párt a siránkozás helyett? Sztem a neten most dömping van
2021. jan. 5. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 A kérdező kommentje:

Teljesen más jellegű dolog miatt mentünk szét akkor, nem is konkrétan ő hiányzik hanem : hogy másképp is alakulhatott volna az életem.


11 Netes ismerkedés nem igazán vált be, a Covid miatt eléggé behatárolt a többi most.

Dömping van ez igaz de java része szexet akar , kalandot ... azzal meg nem megyek semmire és nem is érdekel kaland vagy alkalmi kapcsolat

2021. jan. 5. 12:44
 13/30 anonim ***** válasza:
100%
Én neten ismertem meg a párom, akkor is a java része csak szexet akart, de azokat hamar ki lehet szűrni
2021. jan. 5. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
44%

Én megértelek. Nekem hiába ment tönkre a kapcsolatom mégis nyugodt vagyok, hogy itt a 2 gyermekem. Párom bármikor lehet

..de még nem vagy elkésve se.

2021. jan. 5. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
53%
33 vagyok,másfél éves a gyerekem. Sokszor érzem,hogy jobb lett volna korábban szülni.Egyedül nevelem,így igazából a pár nélküli részre válaszolva,nekem nem nehezebb. Régen is vele voltam,előtte is évekig ismertem szóval semmi sem garancia arra,hogy együtt marad 2 ember. Látod..gyerekünk lett,mégis megtörtént.Ezért jut néha eszembe,hogy régen is simán vállalhattam volna ha tudom ezt és kb az anyagiak a legkönnyebb része az egésznek. Most viszont lelassultam úgymond. Van gyerekem,párom nincs de nem sietek már sehova
2021. jan. 5. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
78%
Engem nem zavar. Bár a biztos anyagiak megteremtése és a megfelelő partner megtalálása mindkettőnk részéről sok időt és energiát igényelt, és az is lehet, hogy emiatt korlátozottabbak lesznek a lehetőségeink, mert már 30+vagyunk mindketten, de az tuti, hogy én sokkal jobban szenvednék, ha mindezek nem lennének meg és még közben egy gyerekről is kéne gondoskodnom. Ha saját gyerekem nem lehet emiatt, akkor majd örökbe fogadok. De üres pitsára akkor se szülnék ha újra kezdhetném.
2021. jan. 5. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
91%

Én csak olyanokat ismerek, akik megbánták, hogy megfelelő anyagiak nélkül vállaltak gyereket. Sokat. Például az anyámat.


Ha most lenne neked kettő, akkor biztos nem lenne olyan munkád/háttered, mint most, mikor azt mondod, el tudnád tartani őket egyedül. Valószínűleg akkor is egyedül lennél, csak sokkal sz*rabbul állnál és akkor még az lenne a baj.


Csak azért mondod, hogy szívesebben robotolnál a gyerekeidért, mert nem vagy abban a helyzetben. Az én anyám benne volt, és borzasztó volt az a gyerekkor, benne az örökös szemrehányással, hogy neki azért nem jut semmi, mert fel kell minket nevelnie és az pénzbe kerül.

2021. jan. 5. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
84%

Igen



Viszont a te eseted más.


Ha együtt sem vagy azzal, akivel akkor vállaltàp volna, akkor jól tetted, hogy nem.

Csak most nagyon vágysz gyerekre..

Ennyi


Én is 33 vagyok

2 gyerekem van.

Bánom, hogy hagytam magam rádumálni a későbbi gyerekvállalásra.

Férjemmel 21 éves korom óta vagyunk egy pár.

2021. jan. 5. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
49%
Igen kérdező, mennyire jó lenne ha a gyereked nélkülözne igaz? A különórák, kirándulások, fejlesztések drágák.
2021. jan. 5. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 A kérdező kommentje:

19 Most hogy semmilyen nincs sokra megyek vele, nem a külön óra a legfontosabb. Engem gyerekként járatták pl zongorára de sosem szerettem, más játszhatott mit en szolfézst tanultam szaladtam próbàra stb.


Nem minden ennyire fekete fehér.

2021. jan. 5. 15:07
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!