Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Azt mondják, hogy az anyaság...

Azt mondják, hogy az anyaság velejárója a hideg kávé. Valóban így lenne? Te gyakran iszod hidegen a kávét?

Figyelt kérdés
2021. jan. 7. 08:40
1 2 3 4
 21/40 anonim ***** válasza:
61%
Rendszeresen találkozom meglepetés hideg kávéval. Elkészítem de nincs időm meginni vagy félbe marad. Így rendszeresen találok kávét az asztalon a pelenkázó mellett,vagy a legjobb... mikor tenném be a kávét a mikróba ott van az előző kihűlve.
2021. jan. 7. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/40 anonim ***** válasza:
100%

Én, vagy 3x melegítve iszom.


Nem a baba hibája...egyszerűen amikor elvan, vagy eljátszik...


Akkor eszembe jut, hogy inni kéne egy kv-t, mert milyen jól esne, vagy mert reggel kimaradt.


Elindítom a mikróban, de amíg melegszik, akkor jajj, gyorsan berakok egy mosást, vagy adok a kutyáknak vizet, vagy ránézek a gyerekre, vagy kiveszem a hűtőből az ebédhez az alapanyagokat, s már el is feltettem a kv-t.


Legközelebb akkor jut eszembe, amikor be akarok rakni valamit..🙊

Akkor újra melegítem, de megint belefogok valamibe.


Volt, hogy este a férjem vette ki a kv-t a mikróból, mert elfelejtettem, hogy ott van 😂

2021. jan. 7. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/40 anonim ***** válasza:
72%
#21 is a kérdésre válaszolt, csak azért nem kell lepontozni, mert ti cikinek tartjátok. A pontozás azért van, hogy hasznos e a válasza, vagy nem.
2021. jan. 7. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/40 anonim ***** válasza:
100%
6 hetes a fiam, már a férjem melózik, így magamra maradtam. Kénytelen vagyok beosztani úgy az időm, hogy ne legyek egy pizsis, zombi anyuka. Megetettem őt, majd amíg megágyaztam, hajtogattam össze a száraz ruhákat, öltöztem a babám a kiságyban volt, addig a zenélős, forgókát kapcsoltam be neki, azzal "beszélgetett", nézelődött, illetve én is beszéltem neki közben. Ezután beraktam az Adamo hintába, ruhóztattam, kapcsoltam halk zenét, el is szendergett. Én közben kimostam az üvegeket, beraktam mindent sterilizálni, reggelit, kávét, teát készítettem. Bevettem a vitaminjaimat,pakolásztam,majd míg aludt mellszívóval fejtem tejet(próbálom szaporítani). Mivel még kicsi nincs fix rendszer, de igyekszem mindig úgy intézni, hogy a szükséges dolgokat meg tudjam csinálni. Ha nagyon álmos muszáj ringáznom, babusgatnom, de néha elalszik annyitól is, ha mellé bújok, simogatom és paskolom a fenekét,betakarom szorosan.
2021. jan. 7. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/40 anonim ***** válasza:
100%
Fel se birnek kelni kávé nélkül. Így hát amint lefo kis tejet teszek bele és már megy is lefelé. :)
2021. jan. 7. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/40 anonim ***** válasza:
55%

Ezt a hulyeseget.


Aki reggel nem tud 10-15 percig ülni és nem pakolni, ugrálni, az meg is erdemli a hideg kávét.


Felkelek, peluscsere, kimegyünk a konyhába, leteszem, ő felfedező útra indul én meg kávézok. Nem bonyolult. Utana reggelit készítek, majd ha ettünk sminkelek, megcsinalom a hajam, felöltözök, addig körülöttem játszik, jön megy. 1 éves. A reggeli rutinom sosem maradt ki.

2021. jan. 7. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/40 anonim ***** válasza:
42%
26os,jól van szuperanyu, azért a férjed látott már smink nélkül? Mert ha az egy évesnek is kikened magad, ott már bajok vannak.
2021. jan. 7. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/40 anonim ***** válasza:
51%
Utolsó egy évesen van és full sminkben vagyok minden nap. Mert annyival jobban nézek ki,és nem akkor kell baszakodni vele,mikor megyünk le sétálni. Nem az egy évesnek kenek ki magam,hanem magamnak,hogy jobban érezzem magam. Sőt,körmöt festek,gyűrűt húzok és ha megyek el,parfümöt is fújok:))
2021. jan. 7. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/40 anonim ***** válasza:
51%
Nem kell eligénytelenedni csak azért mert valaki anya lett...
2021. jan. 7. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/40 anonim ***** válasza:
60%
Bocs már, hogy nekem nem kell smink ahhoz, hogy nézzek ki valahogy. Mióta lett az igényesség feltétele az, hogy összekened az arcodat? 🤔
2021. jan. 7. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!