Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Azt mondják, hogy az anyaság...

Azt mondják, hogy az anyaság velejárója a hideg kávé. Valóban így lenne? Te gyakran iszod hidegen a kávét?

Figyelt kérdés
2021. jan. 7. 08:40
1 2 3 4
 31/40 anonim ***** válasza:
40%
Jaj csak ezt az uncsi smink = igényesség - de én smink nélkül is jól nézek ki vitát ne! Uncsibb mint a terhesen szabad-e kólát inni viták....
2021. jan. 7. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/40 anonim ***** válasza:
63%

Szerintem nem a sminken volt a fő hangsúly, hanem hogy azért igenis lehet szánni magadra reggelente 15-20 percet, hiszen nő is vagy, nem csak anya.


Én is megtartottam midnig a reggeli rutinomat, szérumok, krémek és egy kis smink is, jobban érzem magam tőle.

2021. jan. 7. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/40 anonim ***** válasza:
49%

"Mi a baj a járókával amúgy?"


Semmi, csak nekem (is) furcsa egy 1,5 éves nagy gyerek járókába zárva. Akár 5 percre is. Nem olyan kicsi, hogy egy kávézás kedvéért be kelljen tenni.

2021. jan. 7. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/40 anonim ***** válasza:
88%

A 4,5 éves fiam már tudja, hogy amíg nem iszom meg a kávémat, addig hiába is nyaggat bármivel, mert kb. fel sem fogom. 😅 Amúgy van hogy ő csinálja meg nekem a kávémat (kávégépünk van, 3 gombot kell megnyomnia hozzá, és már megtanulta).

A lányom még csak fél éves, hétvégén mire felkel, simán megkávézom, mert a fiam előbb kel, így addigra már kb. másfél órája ébren vagyok. Hétköznap, amikor a nagy oviban van, akkor pedig lerakom a játszószőnyegre, és szépen megiszom a kávémat.

Most ez nem bezzegelés, de őszintén szólva sosem értettem, hogy lehet, hogy bárkinek jéghideg lesz, mire megissza. 5 percet bármelyik gyerek tud várni anélkül, hogy lelki sérült lenne, és naponta egy meleg kávé nekünk is jár, ennyire ne legyünk már mártírok.

2021. jan. 7. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/40 anonim ***** válasza:
52%
33, éppen tegnap esett ki egy ekkora a másodikról.
2021. jan. 7. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/40 anonim ***** válasza:
49%

"leteszem, ő felfedező útra indul"

"addig körülöttem játszik, jön megy"

Szerencsés, akinek így működik a gyereke. Az enyém sosem volt ilyen. 1 évesen sem. Előtte sem. Utána sem. Ezek helyett inkább ordított, mint akit nyúznak.

2021. jan. 7. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/40 anonim ***** válasza:
38%

Akkor ordít abban 3 percben, amíg kávézol. Előbb-utóbb megszokja, hogy legalább addig foglalja el magát. Ha nem, akkor meg hadd ordítson.

És ha ne adj'isten hasmenésed van, vagy bármi ilyesmi, ami nem várhat? Azt nekem ne magyarázza meg senki, hogy egészséges dolog, ha a gyerek az ébrenléti ideje 100%-ában kézben van (pláne esetleg még alvás közben is)... A mozgása pl hogy fejlődik úgy??

2021. jan. 7. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/40 anonim ***** válasza:
57%
36, és mi van akkor, ha ordít?
2021. jan. 7. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/40 anonim ***** válasza:
50%
36, hát hadd ordítson. Bmeg egy éves és már manipulál téged :D
2021. jan. 7. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/40 anonim ***** válasza:
58%
Sose kávéztam, úgyhogy passz. A teámat melegen kezdem el, de a második felét van, hogy csak délután iszom meg, úgy is szeretem, úgyhogy külön örülök, ha munka után hazaérve ott van még a fél bögre teám.
2021. jan. 8. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!