Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Miért vagyok feszült, ha a...

Miért vagyok feszült, ha a párom gyerekei nálunk vannak? Hogy ne legyek feszült? Hasonlót tapasztalat esetleg?

Figyelt kérdés
Kéthetente/hetente hétvégén nálunk vannak a párom gyerekei. Két lány, 7 és 10 évesek. A kisebbik rossz is, rendetlen is, nehezen is fogad szót. A nagyobbik angyal, vele könnyű. Mielőtt jönnek, már csütörtökön feszült vagyok, semmi kedvem körülöttük ugrálni, főzni, pakolni utánuk, rendet rakni. Önző módon csinálnám, ami jól esik (sokáig alvás, pihi; ha akarok, csak délután 3-kor ebédelek), de ugye ezt ilyenkor nem lehet. Szerethető gyerkőcök, mégis tehernek érzem. Gáz, ugye?
2021. jan. 7. 17:01
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
94%
Keress gyerektelen párt.
2021. jan. 7. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 A kérdező kommentje:
A menekülés nem mindig megoldás.
2021. jan. 7. 17:07
 3/33 anonim ***** válasza:
92%
#2 akkor szerinted mégis mi a megoldás? Nem szereted a gyerekeket, ennyi. Akkor legyél gyerektelen pasival.
2021. jan. 7. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
91%
Amúgy ez egyáltalán nem gáz, én sem szeretem őket, van ilyen🤷🏼‍♀️
2021. jan. 7. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 A kérdező kommentje:
Nem a gyerekeket nem szeretem, csak azt, hogy ki kell szolgálni Őket és nem teheti azt az ember, amit akar. Ráadásul még kötődést sem várhatok, hisz nem az én gyerekeim.
2021. jan. 7. 17:12
 6/33 anonim ***** válasza:
95%
Miért kell őket kiszolgálnod? Az urad megparancsolta? Menj addig a dolgodra, amíg ott vannak a kölykei, úgysem hozzád mennek. Majd az uraság kiszolgálja őket.
2021. jan. 7. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
88%
Csomagban kaptad őket, visszaadni is csak így tudod. Van aki alkalmatlan erre.
2021. jan. 7. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 A kérdező kommentje:
Már lassan két éve állom a sarat :) Nem azt mondom, hogy alkalmatlan vagyok rá, csak feszültséget kelt bennem a helyzet.
2021. jan. 7. 17:19
 9/33 anonim ***** válasza:
80%

Gondolom ez a pasi volt a legjobb az összes közül, a két kölykével meg exanyucival.

Aki ilyen pasit választott az most ne nyavajogjon.

Vagy elfogadod, vagy kisvágod kölyköstől.

Nem a te gyereked, semmi közöd hozzá szeretned sem kell.

Sőt, kiszolgálni sem kell egyiket sem. Majd apuci megoldja.

Ha meg nem, akkor így járt.

2021. jan. 7. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
80%
Ez van, ha kapcsolatfüggő az ember. Inkább szenvedsz a sz*rban, csak nehogy 5 percig szinglinek kelljen lenni.
2021. jan. 7. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!