Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Miért vagyok feszült, ha a...

Miért vagyok feszült, ha a párom gyerekei nálunk vannak? Hogy ne legyek feszült? Hasonlót tapasztalat esetleg?

Figyelt kérdés
Kéthetente/hetente hétvégén nálunk vannak a párom gyerekei. Két lány, 7 és 10 évesek. A kisebbik rossz is, rendetlen is, nehezen is fogad szót. A nagyobbik angyal, vele könnyű. Mielőtt jönnek, már csütörtökön feszült vagyok, semmi kedvem körülöttük ugrálni, főzni, pakolni utánuk, rendet rakni. Önző módon csinálnám, ami jól esik (sokáig alvás, pihi; ha akarok, csak délután 3-kor ebédelek), de ugye ezt ilyenkor nem lehet. Szerethető gyerkőcök, mégis tehernek érzem. Gáz, ugye?
2021. jan. 7. 17:01
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
75%

Nagyon egyszerű. Aludj tovább ne fozz, csak rendelj egy pizzát, nekik meg nyomd be a tvt vagy csak nyomják a telojukat.

Ne legyél balek ezt csak a saját gyerekeimert tennem és teszem meg.

2021. jan. 8. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
80%
Ha az apjuk nincs is otthon szombaton, akkor miért mennek oda?
2021. jan. 8. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 A kérdező kommentje:
Mert apás hétvége van. Ezért. Már nem az első alkalom, hogy én vigyázok rájuk. 21-es, sajnos balek vagyok :D
2021. jan. 8. 09:59
 24/33 A kérdező kommentje:
Na most azt találtam ki, nem pattintom fel magam, holnap kapnak bolognai spagettit ebédre, azt jó napot. Nem kell hajnalban kelni :) Ha Ők korán kelnek, megkapják a tabletot :), ami tudom, hogy agypusztító....Nem tudom, ki hogy van vele, de a mai gyerekek már nehezebben foglalják el magukat az elektromos kütyük nélkül. A gyerekek animátorai vagyunk. Az én időmben (1981-s vagyok) anyu azt mondta, menjek le a ház elé és keressek barátokat. Nem volt az, hogy folyton programok voltak.
2021. jan. 8. 13:08
 25/33 anonim ***** válasza:
100%

Na... most aztán rohadtul belázadtál hallod. :DDD

Van kaja, elfoglaltság, felügyelet... Apuci meg valahol máshol.

Tényleg hatalmas lúzer vagy baszki...

2021. jan. 8. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
100%
Az mitől apás hétvége, h nem az apjukkal vannak? Nem a te dolgod felügyelni őket, ezt oldják meg a szüleik, az ő dolguk. Állj már ki magadért egy kicsit...
2021. jan. 8. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:

17-nek.

Szövegértés nulla.

Holírtam, hogy 6 órán keresztül főzöm az ebédet?

Azt írtam, hogy reggel 6- kor kellni kell, délben ebéd stb. Nem sok észre vall, ha valaki ebből azt hámozza ki, hogy reggel 6-tól délig ebédkészítés van.

2021. jan. 8. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
8%

Nos, a pasast vezetheted a frkánál fogva, de hidd el, a gyerekek - főleg a nagyobb - pontosan látják, hogy a hátuk közepére nem kívánod őket.

Megjátszhatod magad előttük, meg jópofizhatsz de ne hidd azt, hogy ostobák.


Remélem, a pasas mielőbb rájön, hogy a tköd kivan a gyerekeivel és kirak - ha már magadtól nem vagy képes elmenni az életükből.

2021. jan. 8. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 A kérdező kommentje:
Avaly89 egy genyô vagy. Állni fogom a sarat, hiába szurkolsz ellenem. Nem egy lelketlen szuka vagyok, csak lusta.De örülök, ha a rossz indulat Téged boldoggà tesz!!! Van, akinek csak ilyen öröm jut.
2021. jan. 8. 19:51
 30/33 A kérdező kommentje:
Avaly89, na erre varrj gombod :D Rájött magától, hogy sokkal feszültebb vagyok, mikor ott vannak a gyerekei.És azt mondta, megérti. Tudja mit érzek. "Mintha egy erős viharban/orkán erejű mennék", a gyerekek úgy "jönnek" (Reggeltől estig kérés,pörgés körülöttük). Mikor egyedül (nélkülem) csinálta ezt, Ő is ugyanezt érezte. Szeretjük Őket, de az ember befeszül attól, hogy az egyik "kérést" még nem is teljesítetted, már jön a következő. És akkor magadra még semmi időd nem volt és semmit nem pihentél. Azt mondta: "ilyen szülőnek lenni". :)
2021. jan. 10. 20:30
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!