Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Egyelőre elméleti kérdés...

Egyelőre elméleti kérdés babaváróval kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Ha valaki felveszi a babavárót, terhes lesz, meglesz a 12 hét és 3 évre felfüggesztik a törlesztést, ha utána történik valami, akkor mi lesz? Pl koraszülés, halva születés? Akkor az úgy számít mintha nem is lett volna? Vissza kell fizetni visszamenőleg is? És ha születése után beteg lesz vagy orvosi műhiba miatt hal meg, akkor is ez van? És ha valakinél az 5. Év vége felé jött össze, akkor ő már kicsúszott és nem kamattámogatott lesz a hitele ha elveszíti a babát?
2021. jan. 8. 13:09
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ezekre én is kíváncsi vagyok. Mi felvettük de sehol nincs benne a szerződésben, hogy minek számít, ha netán baj lesz. Csak annyi van benne, hogy 60 napon belül be kell jelenteni.
2021. jan. 8. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ugy tudom, hogy halvaszuletes vagy a kisbaba halala eseten is teljesitettnek minosul arra a gyerekre a szerzodes adott pontja.
2021. jan. 8. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen, én direkt megkérdeztem, a terhesség 12. hete után teljesítettnek tekintett az adott gyermek.
2021. jan. 8. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk 12hetesen fel lett függesztve 3évre. 14hetesen elment a babánk. Megkaptuk a kamatmentességet és a 3evet.
2021. jan. 8. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Meg vetélés esetén is úgy számít, mintha megszületett volna. Sajnos baratnomek így jártak. Azt nem tudom, hogy esetleg a törlesztést emiatt hamarabb kell e elkezdeni, de az alap feltételek nem romlanak, nem lesz piaci alapú a hitel.
2021. jan. 8. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Betöltött 12. hét után már teljesítettnek számít az a feltétel, hogy "1 gyerek után kamatmentes". Akármi történik utána, ahogy írta valaki, akár a következő héten, vagy akár 15 év múlva, már megvan a kamatmentesség.
2021. jan. 8. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
9%
Mekkora átverés ez a babaváró..
2021. jan. 8. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Kedves utolsó!


Kifejtenéd, mi ebben az átverés?

2021. jan. 9. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!