Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Aki pár hónapos kapcsolatból...

Aki pár hónapos kapcsolatból terhes lett és megtartotta a babát hogyan alakult az életetek?

Figyelt kérdés
Megbántad, hogy megtartottad? Együtt maradtatok a pároddal?
2020. dec. 12. 19:29
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Mi 3 hónapja voltunk együtt mikor terhes lettem. Nem védekeztünk mert 3-4 havonta menstruáltam PCOS miatt és azt mondták az orvosok, hogy nagyon nehezen fogok teherbeesni. Először persze gondolkodtam mit tegyek 22 évesen de nem tudtam volna feldolgozni az abortuszt meg csodának tartottam, hogy terhes lettem. Már dolgoztam ekkor és párom is akarta a babát, már 5 éve együtt vagyunk, 4 éves a kisfiúnk. Sokan azt mondták, hogy úgyse maradunk együtt, de nem így lett szerencsére, bár a szüleim támogattak volna ha egyedül maradok vele.
2020. dec. 12. 19:34
 2/12 anonim ***** válasza:
94%

Mi már harmincasok voltunk mikor összejöttünk. 8 hónapja voltunk együtt (majdnem első perctől együtt is éltünk), mikor úgy döntöttünk jöjjön a baba ha akar. Aki jött is rögtön.

Már két éves múlt a fiúnk, együtt vagyunk, de voltak nagyon mély pontjaink a szülés utáni évben.

Viszont eddig minden problémánkat sikerült megoldani.

2020. dec. 12. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
84%
Én a kapcsolatunk 3. napján estem teherbe, ő 22 volt, én 25, ma van a 8. évfordulónk, a 2. (már tervezett) gyerekünk is lassan 5 éves
2020. dec. 12. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
92%
Húgom 3 honapja volt egyutt a párjával,kb 1 eves volt a gyerek,mikor szetmentek. Baratnom szinten kb 3 honapja volt egyutt párjával,azota 6 eves a fiuk,volt esküvő,uton a masodik baba
2020. dec. 12. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
96%
Nekem az ismerősi körömben van egy már házaspár. Ott pár honap együttjárás után jött össze a baba. Nem védekeztek, mert a csaj egyáltalán nem is menstruált, a dokik szerint (nőgyógyász, endokrinológus) meddő, nem is lehet gyereke. Ennek ellenére megfogant vmi csoda folytán. Es mivel így alakult, úgy döntöttek, baba marad, összeházasodnak. Baba azóta 3 éves, továbbra is együtt vannak. Továbbra sem védekeznek, de nem hiszik, hogy lesz második gyerek. Nem is terveznek, örülnek annak az egynek.
2020. dec. 12. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
97%
Hát az én történetem nem sikersztori, sajnos. 11 hónapja voltunk együtt, amikor terhes lettem. El akartam vetetni, de ő erősködött, hogy tartsuk meg. Belementem. A gyerek most 9 hónapos, 5 hónapos korába szétmentünk.
2020. dec. 12. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
97%
Ismeretségi körömben van egy házaspár, 1 hónapja voltak együtt, mikor becsúszott a gyerek. Összeházasodtak, később lett még egy gyerekük. A nagyobbik gyerek már 18 éves, és együtt vannak.
2020. dec. 12. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
81%

9 hónapig távkapcsolatban éltünk, aztán elhatároztuk hogy kiköltözöm hozzá külföldre, a gyerekvállalást is megbeszéltük, abbahagytuk a védekezés és rögtön meg is fogant a gyerekünk (azért meglepődtünk, hogy ilyen hamar összejött). Pár hónapra rá összeházasodtunk, ennek már több mint 5 éve, fiunk nemsokára betölti az 5-öt,a testvére pedig 3 éves múlt.

Nem bántunk meg semmit.

2020. dec. 12. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Barátnőm 17 évesen esett teherbe 3 hónapos kapcsolatban. Megtartották, eltelt 16 év. Együtt vannak, össze is házasodtak 4 év után. Azóta még lett az első mellé 2 gyerek.

Másik barátnőm fél év után esett teherbe, megtartották. A szülés után 3 hónappal mentek szét ( a pasi szeretőt tartott).

Egy harmadik lány aki a munkatársam, 8 hónap után teherbe esett, megtartották. Idő közben kiderült hogy ikrek, 1 évesek voltak mikor az apuka lelépett külföldre, mondván ő nem bírja ezt az egészet, még élni akar. Ez 5 éve volt, azóta se látták a pasit.

Igazából a legtöbb gyerekes ismerősöm már nincs együtt azzal a párjával, akivel anno gyereket vállaltak, pedig a többségnek kisiskolás vagy fiatalabb gyereke van. Van olyan 34 éves ismerősöm aki túl van 3 váláson. Mindegyik pasitól van 1-1-1 gyereke. Szomorú.

2020. dec. 13. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
74%
Én 30 párom 35 éves volt Mikor 2 hónap után pozitívat teszteltem nagyon örültünk a párom aki azóta a férjem a fellegekben járt és azóta is . Ha megtalálod az igazit nincs kérdés. Nem bántuk meg és nagyon Boldogok vagyunk :)
2020. dec. 13. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!