Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Tényleg van olyan hogy egy...

Tényleg van olyan hogy egy szülő nem örül egy 2-es osztályzatok? Ezt meg is mondja a gyerekének?

Figyelt kérdés
Sokszor halottam olyat filmekben hogy egy szülő nem örül annak ha gyereke 2-est kap amit én sosem értettem hiszen a 2-es az jó jegy nem? A 2-es az nem bukás annak örülni kellene nem? Valóságban is létezik olyan hogy egy szülő azt mondja a gyerekének hogy a 2-es az nem jó? Több iskolába is jártam Gimi-be az az nem valami szakiskolákba mégis mindenki örült a 2-esnek.

2021. jan. 17. 17:03
1 2 3 4 5
 41/41 anonim ***** válasza:
100%

Nekem hetedikes a nagyfiam, nem egy mintatanuló, de kettesnek nála is max rajzból örülök, mert pocsékul rajzol és egy barom a tanár is. Egyébként van olyan tantárgya, ahol a hármas már elfogadható az ő esetében, egyáltalán nem várom el tőle, hogy mindenből jó legyen, de a kettes nem számít jó jegynek azokból a tárgyakból sem, amikben gyenge. Sőt, kapaszkodj, múltkor lecsesztem, mert angolból négyest hozott, mivel abból hat és fél év alatt sosem volt más jegye, csak ötöse, versenyekre jár, angolul olvas, beszélget,filmet néz felirat nélkül. Nem azért kapott négyest, mert szegény csak negyesre tudta, hanem mert dolgozat alatt beszélgetett, és nem fejezte be az utolsó feladatot. Bocs, de ezért nem fogok tapsolni neki. Magyarból is haragszom a hármasért például, mert negyesre minimum tudnia kéne, ha nem tudja, az azt jelenti, hogy nem készült.

Az meg nevetséges, hogy egy gyereknek nincsenek céljai. Olyan van, hogy még nem tudja, mi akar lenni, de azt tudja már egy felsős is, h mi érdekli, és milyen terület felé menne tovább, célnak már az is jó.

2021. jan. 18. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!