Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Miért vállalnak az emberek...

Miért vállalnak az emberek szegénységbe gyereket ? (Bőven van elég ember a földön , nem lenne szükség kötelezően potyogtatni.)

Figyelt kérdés
Ha a párok esetleg csak minimálbérből élnek? Vagy csak az egyikük dolgozik ? Vagy hogyha a szülőknél nyomorognak egy szobában ? Miért érzik ezek az emberek,hogy minden adott a gyerekvállaláshoz?

2021. jan. 22. 13:07
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:
57%

Mert tanulatlanok, lusták, igénytelenek, trehányok. A munka büdös, a segély elég arra hogy beleüljenek a meleg szarba és beleragadjanak egy életre. Azt a szerencsétlen gyereket annyira nem tisztelik hogy legalább ne nyomorognia kelljen. Valójában nem szeretetik őket, mert akkor nem tolná ki magából már a 6. at úgy, hogy közben az áramot is lopják. Az ilyen családokban általános feszült hangulat uralkodik, gyakori a családon belüli erőszak. Nem is akarják megszakítani a körforgást, ez egy önmagát generáló folyamat.


Nem véletlen, hogy a fejlett országokban egyre kevesebben, egyre kevesebb gyereket vállalnak. Mert ők előregondolkoznak.


Afrikában meg csak kúrnak ész nélkül, fialnak az éhinségbe, szomjúságba, pedig ők még segélyt se kapnak úgy, mint pl Borsodban.

2021. jan. 23. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 A kérdező kommentje:
31es egyetértek
2021. jan. 23. 08:41
 33/35 anonim ***** válasza:
85%
Most itt azért szerintem válasszuk már szét a "tesók" helyzetét, akik a putri nyomorba a 20. gyereket is megszülik, meg azt, amiről a kérdés szól (legalábbis aminek látszik, hogy szól), hogy egy kevésbé tehetős, önálló lakással, de nem utcán/sátorban élő párról van szó... marhára nem egyenlő a kettő!
2021. jan. 24. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:
84%
*önálló lakással nem rendelkező
2021. jan. 24. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:
44%

21 eves vagyok, megvan a munkaviszonyom a csedhez/gyedhez, anyukamnal elek, most akkor en hova szamitok? Soha eletembe nem nyomorogtunk, es ezutan se fogunk.

Regebben anyosomeknal laktam, de az akitol van a baba, na az csinalta a semmire a gyereket. Nekem onallo bevetelem volt es van is😉

Azt pedig nem gondolnam, hogy a gyerekemnek nem kene megszuletni mert nincs autonk/panelba lakok/nem tudom neki megvenni a legdragabb babakocsit.. azt a szinvonalat megtudom neki adni, ami nekem is megvolt gyerekkent. Es tapasztalatbol tudom, hogy tobb mint eleg.😊

2021. márc. 24. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!