Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szerintetek ki lehet valakire...

Szerintetek ki lehet valakire hívni a gyerekvédelmiseket, ha túl sokat és hangosan kiabál egy anya a gyerekeivel?

Figyelt kérdés
2010. aug. 16. 14:54
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Előző lakóhelyünkön, anyu szomszédjában ez volt. Sajnos hiába szóltam a védőnőnek, Ő a családvédelmisnek, ugyanúgy ment minden tovább...
2010. aug. 16. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

ki lehet de nem érsz el vele semmit.

majd kimennek hozzá ő meg előadja a szerencsétlent a családvédelmis elmnondja hogy ne tegye és elmegy.


ugyanugy nem csinálnak semmit mint a rendőrség se ha családon belüli erőszak van.


onnan tudom hogy ahol pesten laktam egy felső szomszéd állandóan üvöltött a fiával mert nem birt vele rá is kihivta egy öregasszony a védelmiseket és elmesélte a nő hogy nem tettek semmit a férje szolgálati úton volt a gyerek meg nem fogadott szót.

2010. aug. 16. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Azért ez szubjektív, hogy kinek mi a hangos és túl sok...

Önmagában ez szerintem nem ok.

2010. aug. 16. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha a gyerek meg van rémítve és szorongós akkor igen mert az lelki terrornak számít. Vagyis gyerekbántalmazás. DE ha felhívod őket és elmondod a problémát úgy is megmondják hogy hogy reagálnak rá.
2010. aug. 16. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
helyi védőnővel felveszed a kapcsolatot és ha olyan, akkor ránéz a családra, nagy dolgokat ne várj a hatóságtól, de lehet h az anya magába szál, ha szólnak neki....
2010. aug. 16. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerinted?!!??!

Még a vérengző, késsel támadó apukával sem tesznek semmit, amíg vér nem folyik. :(((((((

Ja, meg utána sem.

2010. aug. 16. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Most ennyi erővel ránk is ki lehetne hívni a gyermekvédelmiseket, mert nem vagyunk éppen halk család. Alapjáraton hangosan beszélek, nem csak itthon, hanem úgy egyáltalán, ha felemelem a hangom, azt valószínűleg sokan meghallják. Ez önmagában nem bűn szerintem. Ez nem azt jelenti, hogy nálunk lelki terror van, csak másokhoz mérten hangosak vagyunk.
2010. aug. 16. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Inkább próbáld meg, mint közömbösen hallgasd.
2010. aug. 16. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Mindenkinek vannak rossz napjai, és mindenki kiabál olykor-olykor. Bevallom, én is. Bizony, ha rossz napom van nekem is, és a gyereke is nyűgösebbek, én meg türelmetlenebb, mert nem szeretném 2356426745342145 is elmondani, hogy piszkálják egymást, hogy esőben nem megyünk játszótérre, hogy nem tudunk minden nap csokit, sütit, fagyit venni, hogy egye meg az ételt, hogy ne lógjon az erkély korlátján kifele, hogy ne üssék-csipkedjék egymást, meg ilyen dolgok, jah, meg a tegnap reggeli finomság, hogy ne rohangáljanak az uttesten, szóval az ilyeneknél kiakadok én is, és elvesztem a fejem. Ez nem azt jelenti, hogy terrorban vannak a gyerekek, és félnének tőlem. :)) Jah, mellesleg a kisfiam félig süket, és nem azért, mert annyit kiabálok vele, hanem egy betegségből kifolyólag. Szóval néha a normál beszélgetésnél is kiabálni kell, mert bizonyos szögből, vagy zörejek esetén nem igazán halja a mondandót. Ha ezért mindig rámküldenék a gyámügyeseket, akkor akár ide is költözhetne a hivatal.
2010. aug. 17. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Persze azért ott a másik véglet is, de hidd el, a hivatal nem tesz semmit, csak ha megölted azt a gyermeket, de szerencsére az sok helyen nem sanszos.
2010. aug. 17. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!