Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Az insta anyukák valóban...

Az insta anyukák valóban boldogok?

Figyelt kérdés
Nagyon nagyon sok olyan anyuka van, akik gyönyörű szép feedekkel rendelkeznek, harmonikus tartalom. És bár ha beszélnek is a nehézségekről azok akik ezt nagyban csinálják ez rengeteg idő, energia. Mi értelme egy ilyen imidzs felépítésének? Anyagi javak? Vagy tényleg ezeknek az anyukáknak ennyi felesleges idejük, energiajuk van?
2021. febr. 14. 11:11
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
51%

Szerintem többségében boldogok, igen. Az ilyen insta anyukáknak általában tehetős férjük/családjuk van, akik megoldják helyettük az anyagiakat, így nekik belefér csak a gyerekeikkel és hobbijakkal foglalkozni.


És ki ne szeretne úgy élni, hogy nem kell a pénzen aggódni, csak jó dolgokkal foglalkozni?

2021. febr. 14. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
86%
A legtöbb ilyen anyuka kihasználja azt hogy pici és cuki a gyereke és megkapnak rá minden promóciós cuccot amiből ugye ők pénzt csinálnak. Élő babának tekintik őket akiket úgy öltöztetnek és olyan cuccokba amibe csak ők akarják. A legtöbb kizsákmányolja a saját gyerekét. Számomra nem cuki az a videó ahol a 2 éves kisgyerek ha meglátja a telefont már csücsörít és pózol a kamerának egyből. Lehetnek magánéleti gondjaik nekik is de a pénz fontosabb számukra szerintem
2021. febr. 14. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
81%

próbálom kerülni az ilyen tartalmakat, de néha bedobja reklámként, szóval tudom miről van szó. nekem az a benyomásom, hogy nekik ez a hobbijuk, hogy kiteszik a gyerekek képeit, beszélnek az anyaságról, és jó érzéssel tölti el őket idegen emberek dicsérete.


számomra ez nagyon gyér hobbi, és nem is kell hinni amúgy az ilyen feedeknek, mert nyilván a legjobban sikerült képeket teszik csak ki, meg amikor eleve voltak valahol, vagy történt valami "érdekes". ettől úgy tűnhet ők nagyon tartalmas életet élnek, és más emberek ettől unalmasnak tartják a saját életüket, holott egy hónap alatt tudna mindenki hasonló montázst csinálni, csak éppen mások valamilyen oknál fogva nem teszik ki ezt nyilvánosság elé.


hogy boldogok-e? én intorvertált ember vagyok, én belülről élem meg a boldogságot, nincs szükségem külső megerősítésre, hogy jól csinálom-e a dolgaimat, és arra sem, hogy egy random idegen megdicsérje a gyerekem, hogy szép, mert én magam is tudom, hogy szép. a magánéletemet inkább szeretem elrejteni a világ elől. szóval az én gondolkodásmódom szerint az ilyen emberek boldogsága pont attól függ, hogy mennyi lájk és dicsérő komment érkezett egy post-ra, úgyhogy önmagában szerintem nem boldogok. de ez csak az én véleményem, amúgy lehet hogy ők belülről tök máshogy élik meg ezt az egészet. de mondom, nekem nagyon alacsony önértékelésre vall, hogy valaki késztetést érez rá, hogy a meztelen terhes hasát csókoló férjéről tegyen ki képet, csak hogy megmutassa, ő is elért valamit az életben. meg a meztelenül gyerekkel fürdőzős képek is számomra túl intimek, ilyennek szerintem nincs helye a neten, ha meglátok egy ilyet, én inkább megsajnálom az illetőt, hogy ilyen dolgokra van szüksége ahhoz, hogy elismerjék. úgyhogy összegezve szerintem nem boldogok, de erre csak ők tudják az őszinte választ.

2021. febr. 14. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
52%

Most azt akarod hallani megnyugtatásul, hogy "Nem, valójában nyomorúságos életük van, az insta csak kirakat, ezzel kompenzálja a rossz életét, a pasija egy szörnyeteg, bla, bla, bla....?" :D

Lehet, hogy igen, lehet, hogy nem. Ezt csak ők tudják, mi legfeljebb csak találgathatunk.

2021. febr. 14. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
60%
Nincs olyan, hogy "az instaanyák". Ők is emberek, gondolom valamelyik az, valamelyik meg nem. Erre mit lehet mondani?
2021. febr. 14. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
72%

Az egyik legnépszerűbb "insta anyuka" a szomszédom. Amennyire én látom, boldog és kiegyensúlyozott életük van a mindennapokban is. Képeken kívül is csinos, a gyerekek tündériek és tisztelettudóak.

Hogy mi értelme? Bőven van belőle anyagi haszna és nagyban segítette a vállalkozásának a beindítását, így már nem csak (az amúgy jól kereső) férjére kell támaszkodnia anyagilag.

2021. febr. 14. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
73%
A nővérem is amolyan "instaanyuka", sajnos nem az a helyzet, amit hallani szeretnél, hogy valójában boldogtalan. Ugyanúgy élnek, mint bármelyik átlag család. Időnként kitesz valami szép, fancy, hangulatos képet, ír hozzá valami sablonos szöveget, és kapnak egy csomó cuccot ingyen, ami azért egy kicsi gyereknél nagyon nagy segítség. Plusz azalatt is tud pénzt keresni, amíg még otthon van a kicsivel.
2021. febr. 14. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
76%

Én egy csomó olyan ismerősről tudok a környezetemben, akik hű de szuper anyukák a közösségi oldalakon, de a való életben meg folyton veszekedés van a férj és közte, a gyereket meg a bébiszitter neveli, mert ezeknek az"anyukáknak" a telefon, a kirakat az élet, a shopping és az egész nap csavargás.🙄


Hogy boldogok e azt hiszem igen, mert megvan mindenük és még csak nem is kell vele foglalkozni, csak a kirakatba tenni hogy milyen hiper szuper az életük, itt és ott nyaraltak, ezt és azt vették, kapta... Nekik ez az élet.

2021. febr. 14. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
69%

"és kapnak egy csomó cuccot ingyen, ami azért egy kicsi gyereknél nagyon nagy segítség"

igen, de mindezt a gyerek beleegyezése nélkül történik, rajta nyerészkedve.


fotós insta oldalam van, tettem ki 1-2 művészi képet a kisfiamról, írt valami külföldi modellügynökség hogy szeretnék őt babaruha modellnek, de nemet mondtam, ez nálam elvi kérdés. majd akkor engedem modellkedni, ha szabad akaratából eldöntheti, hogy szeretné-e. ha igen, akkor támogatom benne.

2021. febr. 14. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
0%
Látom, itt a legtöbbmindenkinek inkább az a baja, hogy ők nem kapnak ingyen cuccokat, és nem voltak ilyen leleményesek a gyerekük születésekor. :D Mennyi besavanyodott, pókhálós véranyuka van itt.
2021. febr. 14. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!