Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mi értelme a nők gyerekvállalá...

Mi értelme a nők gyerekvállalásra buzdítására? Baj, ha valaki nem akar gyereket?

Figyelt kérdés

A gyerekvállalás tönkreteszi egy nő életét. Nem lehet egy gyerek mellett rendes társasági, nemi életet élni, a karriernek búcsút mondhat, ha a párja lelép akkor nem tud a nő egyedülálló szülőként annyi pénzt keresni hogy eltartsa a gyerekét és jusson elég pénze magára is.

Egy gyereket nem lehet betenni a fiókba és ott hagyni fél napig, azzal foglalkozni kell. Ez nem jut eszükbe azoknak akik azt a hazugságot hangoztatják hogy a terhesség öröm és a gyerek ajándék?


2018. szept. 30. 18:33
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
76%

Komolyan nem telik el 48 óra anélkül, hogy valaki a gyerekvállalás ellen ne kampányolna a gyerekes topikban.

Nem kba.szott unalmas?

2018. szept. 30. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
74%
Igen nagy baj, hogy a szüleidnek nem mondta el ezt a sok bölcsességet, amit az első két mondatban olvashattunk. Végzetes, jóvátehetetlen, tragikus hiba volt.
2018. szept. 30. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
71%
Ennyi önző gondolatot😀 Nem, a gyerek nem mumus, nem tesz tönkre semmit. Szulni meg nem kötelező.
2018. szept. 30. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
74%

Lerágott csont, aki akar szül, aki nem, az nem!

Lapozz!

2018. szept. 30. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
65%
Hát ilyen felfogással még jobb is, hogy nem sokasodsz😂
2018. szept. 30. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
72%
Nem mindenki úgy gondolkodik, ahogy te.. Ha akarsz, akkor tudsz társasági és nemi életet is élni. Miért lenne hazugság, hogy a terhesség öröm? Valaki örömnek éli meg és ajándék neki a gyerek. Ha te nem akarsz akkor oké, senkit nem érdekel, de ez olyan mintha te meg a többi nőt buzdítanád arra, hogy ne vállaljanak gyereket, mert szerinted az tönkreteszi az életüket.
2018. szept. 30. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
52%
Akkor most menj és írd meg a matekleckéd, holnap suli ;)
2018. szept. 30. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
73%
Nem tudom, sokaknál születik kis testvér úgyhogy láthatod, csak élnek nemi életet. Társasági élet, igaz megváltozik, de van, sokszor más szülőkkel. Olyan emberrel vállaltam gyereket, akivel fel is nevelem őket, biztos nem fog lelépni.Nekem a gyerek ajándék és lehet lepontozni, de én sajnálom azokat, akiknek nem adatik meg. Nem beszélek rá senkit, sőt, sokszor poénkodok rajta, hogy nem egyszerű, viszont nagyon üres, sivár életünk lenne nélkülük.
2018. szept. 30. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
46%
Egy mondatoddal értek egyet mégpedig: “Egy gyereket nem lehet betenni a fiókba és ott hagyni fél napig,azzal foglalkozni kell. Ezzel teljes mértékben egyetértek, személy szerint én nem “azzal” fejeztem volna ki magam,de a többi hülyeség mellett amit írtál ez igazából semmiség. Nem akarsz gyereket te dolgod, de ezeket a gondolatokat nem hinném,hogy itt kellett volna megosztanod. További szép estét!
2018. szept. 30. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
45%

A fonokom 50 eves szingli aki világ eleteben gyerekellenes volt. Most viszont valami tortent mert kezd radobbeni hogy rohadt egyedül van és 10-20 ev múlva a kutya se fog fele nezni. Azt mondta most kezdi erezni hogy az egyedül megoregedes lesz elete büntetése azert mert gyerekellenes volt ..eleg kemény szavak..

Ilyenkor eszembe jut hogy kb 10 eve meg mi voltunk a szarok mert gyerekunk van és neha betegek mernek lenni..amit a tappenzert kaptam anno sose felejtem el.

De most a fagyi visszanyalt.

2018. szept. 30. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!