Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit tegyek, ha a férjem már...

Mit tegyek, ha a férjem már nem örül annyira a gyereknek, mert lány lesz és nem kisfiú?

Figyelt kérdés
2021. febr. 27. 09:49
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
84%
Nyomj le neki egy tockost és közlöd vele, hogy nőjön fel, mert két gyerekre nem lesz energiád.
2021. febr. 27. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
65%

10

Nem tudom hol láttál ilyet de szerintem az sem normális.

A szülővé válás lényege a feltétel nélküli szeretet. A kezdetektől. Mindegy milyen nemű,milyen a szeme,a haja etc. Akkor is mindennél jobban szereted és bármit megtennél érte. Én biztos nem vállaltam volna gyereket ha érzelmileg túl labilis vagyok vagy túlzottan ragaszkodok valamilyen tulajdonsághoz..és ha nem találom meg ehhez a megfelelő társat (férjet/apát) akkor sem.

2021. febr. 27. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
55%
Semmit. Mindenkiben én egy elképzelés, hogy fiút vagy lányt szeretne. Ha kiderül, hogy a gyerek ellenkező nemű, az bizony csalódás. Nyilván a többség túl teszi magát rajta előbb utóbb.
2021. febr. 27. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
73%
Hát 13-as, nem! Nekem és a páromnak is mindegy volt... Az új kapcsolatban is mindegy volt hogy újabb fiú, vagy lány lesz....
2021. febr. 27. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
63%
De hogy mindegy. Csak elképzelted, valaha, hoyg majd szeretnél egy fiút vagy lányt, mi lesz a neve, stb. Mas kerdes, hogy egy ido utan a mindegy csak egeszseges legyen valtja fel ezt a gondolatot. De amúgy meg tegyük fel, terhes vagy és az orvos azt mondja lány. Aztan megszültök a kisfiad. Szerintem nem ugrás az ki azonnal örömödben a bőrödből.
2021. febr. 27. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
80%
15-ösnek Még egy válasz erejéig: sőt, az elsőnél nem is akartam tudni...
2021. febr. 27. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
48%

16-nak!


Ezek szerint te vagy a kivétel, akivel én még sosem találkoztam. Elég széles az ismeretségi köröm és kismama se kettő fordult meg nálam, mindegyiknek volt elképzelése arról, hogy mit szeretne.

2021. febr. 27. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
83%
Nekem egy lányom van, az első pillanattól kezdve imádja az apját, engem is szeret, de belém nem szerelmes, ahogy néz rá, hihetetlen. Na ez, soha nem lesz egy kisfiúval. Úgyhogy ez alapján a tapasztalat alapján, ha egy gyerek van, az apának jobb ha lány, ha két gyerek van, akkor meg lehet, hogy a következő fiú lesz.
2021. febr. 27. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim válasza:
40%
Éretlen, gyenge ember.
2021. márc. 6. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
46%

bízz benne, hogy amikor megszületik már nem fog annyira számítani.

én akartam ezt is-azt is, de csak ez egyik nem adatott meg. nem cserélném el és köszönöm! :)

2021. márc. 6. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!