Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ha a nőre nem kényszeríthető...

Ha a nőre nem kényszeríthető az anyaság, akkor a férfira miért kényszeríthető az apaság?

Figyelt kérdés
2021. márc. 5. 18:45
1 2 3 4 5 6
 1/51 anonim ***** válasza:
89%
Még sose hallottam olyat hogy egy nő kényszerített volna egy férfit hogy ne húzzon gumit szex előtt...
2021. márc. 5. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/51 anonim ***** válasza:
93%

Mert a gyerek a nöben fejlödik, a férfiban meg nem.

Ha egy férfi nem akar gyereket, akkor védekezik (NEM megszakítással, mert az nem védekezés!) és akkor nem kerülolyan helyzetbe, hogy egy nem kívánt gyereke lesz.

2021. márc. 5. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/51 anonim ***** válasza:
90%
Nem kényszeríthető. Biológiailag apa lesz, de az apaságot nem köteles gyakorolni. Fizessen gyerektartást. 50%-ban hozzájárult a gyerekhez, nem az égből pottyant le.
2021. márc. 5. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/51 anonim ***** válasza:
95%
A saját magvaiért csak vállalja a felelősséget?! Vagy az csak úgy magától került a nőbe?
2021. márc. 5. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/51 anonim ***** válasza:
98%

" kényszeríthető " vicces..

Azert utólag eleg könnyű rámondania a férfinak hogy ő nem is akart gyereket.

biztos van olyan görény nő aki direkt nem szedi a tablettát (mielőtt még jönnek a habzó szájú védelmezők ). De szerintem nem az a jellemző.

Utólag jönnek rá hogy nekik nem akkora buli a gyerek,ennyi az egesz.

2021. márc. 5. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/51 anonim ***** válasza:
8%
Ez úgy lenne fair, ha az elején nyilatkozhatna a férfi, hogy akarja-e a gyereket és akkor persze fizessen meg minden, vagy nem akarja és akkor semmi joga nem lesz és kötelezettsége sem. Mindezt a 20. hétig hogy cuncuska ennek fényében még elkapartathassa ha nem jön be a nagy biznisz.
2021. márc. 5. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/51 anonim ***** válasza:
98%

Elején? Minek az elején? Szexuális kapcsolat előtt vagy a teherbe esés után?


Ha szexelsz benne van a pakliban hogy gyereket nemzel, gondolom ezzel tisztában vagy éppen ezért megteszel mindent hogy megakadályozd. Köttesd el magad vagy használj óvszert. Sajnos hiba mindig becsúszhat, így hát mivel az aktushoz is 2 ember kellett így a felelősség is 2 felé oszlik. A sperma nem magától jut a nőbe, ezt ne felejtsük el.

2021. márc. 5. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/51 anonim ***** válasza:
93%
6-os: ha szerinted "nagy biznisz" egy gyereket apa nélkül felnevelni, akkor igen nagy bajok vannak az értelmi szinteddel!
2021. márc. 5. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/51 anonim ***** válasza:
7%
Nem is tudtam, hogy az óvszer 100%-os biztonságot nyújt. Nem is értem, hogy miért szednek a nők fogamzásgátlót, ha az óvszer 100%-os.
2021. márc. 5. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/51 anonim ***** válasza:
11%
Én soha nem értette, hogy a nagy #metoo meg emancipációpárti nők miért ragaszkodnak ehhez a dologhoz? Ez abból az időből származik amikor a nő max a fazék mellett állhatott és ha valaki felkoppintotta neki az egyenlő volt az éhhalállal és ezért kellett egy kis alamizsna amiből elvergődik mert ugye nem volt legális a kaparás. De ma a nagy női egyenjogúság idején nem tudom megérteni, hogy miért ragaszkodnak ilyen görcsösen az egykori elnyomásuk egyik szimbólumához. De ez is csak az ilyen balkáni putrikra jellemző. Nyugaton egy öntudatos nő nem is hagyná, hogy a különélő spermadonor fizessen egy fillért is. Megalázónak találná. Ebben is látszik a felfogásbeli különbség itt a nők visszavágynak az elnyomásba.
2021. márc. 5. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!