Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Megbántátok az elköttetést?...

Megbántátok az elköttetést? Nem azért, mert mégis akartatok volna még gyereket, hanem egyéb okból(mellékhatás, szövődmény,stb.)

Figyelt kérdés
2021. márc. 7. 22:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem, nem bántam meg. Van 2 gyerekünk és nem akartunk többet. Nem lett a műtétnek se szövődménye, se mellékhatása. Minden ok. 3.5 év telt már el azóta.
2021. márc. 7. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
97%
Én sem bántam meg, milyen mellékhatás, ez nem gyógyszer. Szövődménye persze elméletben lehet, de nagyon kicsi, rutinműtét.
2021. márc. 7. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem, nem tudok róla, hogy bármi bajt okozott volna. 8 éve lassan.
2021. márc. 7. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
88%

Nem bántam meg, igaz, csak egy éve lesz, de van 3 gyerek, 35 vagyok 3 császáron túl, szóval...

Semmi különöset nem érzek.

Nincs fájdalom vagy ilyesmi.

Ha nem tudnám, hogy elkötöttek, nem venném észre.

2021. márc. 7. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 aHermann ***** válasza:
88%

Szia!


Nem bántam meg. A harmadik gyerkőc császára során csinálták bő 6 éve. Semmi mellékhatás, szövődmény.

2021. márc. 8. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
91%

1es!


2 gyerek után hogy sikerült? Én is elakarnám magam, de mindenhol ahol próbálkoztak elutasítottak, mert 3 gyerek a feltétel

2021. márc. 8. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
82%
6-os, nem csak Magyarország létezik a világon.
2021. márc. 8. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
19%

7-es! Mivel Magyarországon élünk, magyar oldal, magyar emberek, ezért feltételeztem....

Egy kérdést tettem fel az 1esnek, nem kell itt bunkózni...

2021. márc. 8. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
84%
8 de hogy lehet valaki ennyire életképtelen? Nem ilyen hangnemben írtam volna ha most merült volna fel benned először. De te már több helyen próbálkoztál, elutasítottak, és nem olvastál utána? Ausztria vagy Szlovákia. Erre a két helyre járnak főleg a magyarok.
2021. márc. 8. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
52%

Ácsi ácsi... ezen az oldalon, eddig 1x nem írtam, hogy velem ez van. Te valakivel nagyon összekeversz...

Életképtelen... hát te sem vagy épp a legélesebb kés a fiókban, ne haragudj...

8#

2021. márc. 9. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!