Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Lehetnék egy kislánynak pótapja?

Lehetnék egy kislánynak pótapja?

Figyelt kérdés

Fiú gyermekekkel áldott meg a sors. Ezzel nincs is bajom, csak úgy érzem, valami hiányzik az életemből.


Arra gondoltam, hogy esetleg összebarátkozhatnánk kislányát egyedül nevelő anyukával, ahol nincs apuka, mert "eltűnt", neadjisten meghalt.


Működhet ez?



2021. jan. 15. 12:34
1 2 3 4 5
 1/45 anonim ***** válasza:
100%

A fiad anyja mit szól ehhez? Nem akartok vállalni még gyereket, hátha lesz lány is?

Ez így önmagában elég bizarrul hangzik.

2021. jan. 15. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/45 A kérdező kommentje:

Egyelőre ez az én "ötletem", de be fogom vonni őt is, nyilván anélkül nem.


Nem akar már szülni és egyébként is mi a biztosíték, hogy lány lenne?

2021. jan. 15. 12:40
 3/45 anonim ***** válasza:
96%
Nos, alapból a pedofil szó jut eszembe erről az ötletről....
2021. jan. 15. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/45 anonim ***** válasza:
98%
Ha a férjem ilyennel állna elő nem is tudom mit tennék. Nem vagy normális.
2021. jan. 15. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/45 anonim ***** válasza:
99%

#1 vagyok

Őszintén kíváncsi leszek a feleséged reakciójára. Nekem egy ajtócsapás lenne.

Inkább örülj, hogy szült Neked egy egészséges fiút. Hálátlan vagy!

2021. jan. 15. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/45 anonim ***** válasza:
99%
Nem egyeznék ilyesmibe bele sem a feleséged, sem a kiszemelt anyuka helyében. Ijesztő vagy. Kicsit gondolkodj el, miért is akarod ezt.
2021. jan. 15. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/45 anonim ***** válasza:
97%
Keresztapa legyél.
2021. jan. 15. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/45 A kérdező kommentje:
#5 Örülök, hogy szült egészséges fiút, mindig is örültem. Ettől miért lennék hálátlan?
2021. jan. 15. 12:54
 9/45 A kérdező kommentje:

Ne haragudjatok, de az eddigi válaszok értéktelenek, mert senki sem mondta meg, hogy miért lenne ez problémás és mik a buktatók, pedig épp azért tettem fel a kérdést.


Olyanról még nem hallottatok, hogy egy apa szerette volna, ha lenne kislánya? És a másik oldalról, nem létezhet olyan igény, hogy egy kislánynak legyen apukája?

2021. jan. 15. 12:58
 10/45 A kérdező kommentje:
Egyedül a keresztapát lájkoltam, mert az tetszik, csak egyrészt nem vagyok vallásos, bár attól még lehetnék, de a másik az, hogy az csak rokonságon belül lehet, ha felkérnek, nem? Az most nem esélyes.
2021. jan. 15. 13:00
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!