Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szerintetek igaz lehet az...

Szerintetek igaz lehet az elmelet miszerint kis peniszu pasinak inkabb lanya es nagy peniszu pasinak inkabb fia szuletik?

Figyelt kérdés

Nektek mekkora meretu a parotok es milyen nemu a gyereketek?

Kezdem en nagy meretu ferjem, kisfiunk van😀



2021. márc. 14. 22:35
1 2 3
 11/26 A kérdező kommentje:
Jaaaj en nem mondtam hogy igaz ez az elmelet viszont olvastam valahol es valoban szeretnek kislanyt. En tenyleg csak kivancsi voltam hogy egyáltalán lehete benne valami, nem szeretnek vitat se, na mindegy... Nem lettem okosabb🙄😃
2021. márc. 14. 22:54
 12/26 anonim ***** válasza:
92%
Mondj kérlek egy skálát :D Mi számít nagynak és mi kicsinek?
2021. márc. 14. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
94%
Ritka ostobának kell lenni hogy valaki fejében megforduljon hogy ez igaz
2021. márc. 14. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
13%

10.

Felnőttem, sőt, 2 gyerekes anya vagyok, de szerintem számít. Gondolom még nem voltál olyannal, akinek kicsi van, hát, akármilyen játékos, nem számít, pedig nem vagyok Harangozó Teri. Viszont kötve hoszem, hogy ez bármit is befolyásolna, bár a gyerekeim apjának nagy és 2 fiam van.

2021. márc. 14. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 A kérdező kommentje:
12-es nem tudom en sem mi szamit nagynak, valoszinu ez is mas mindenkinel😃 de erzi a no hogy nagy vagy atlagos vagy kicsi😁
2021. márc. 14. 23:10
 16/26 A kérdező kommentje:
14 -es koszonom vegre valami a kerdesre is valaszolt🙂
2021. márc. 14. 23:11
 17/26 A kérdező kommentje:
Valaki*
2021. márc. 14. 23:11
 18/26 anonim ***** válasza:
88%

14# voltam kis péniszűvel is, illetve naggyal. Utóbbi iszonyatosan fájdalmas volt, mindkettővel, akinek olyanja volt. Férjemnek szerintem átlagos, de mivel a G-pontom nem a méhszájamnál van, így igazából az a legjobb ha csak félig dugja be ;)

Egyébiránt az átlagos méretű férjemnek 2 fia és 1 lánya van. Akkor lehet, hogy nem is átlagos, hanem nagy a micsodája???

2021. márc. 14. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim válasza:
100%
Többen,nem értjük a kérdést. Centiben,mi a kicsi és mi a nagy? Hús esetén,közel egyforma,akármi is történik. Vérpénisz esetén,izgalmi állapotban,30,de akár 50 százalékkal is nagyobb,mint nyugalmi állapotban. Melyik méretet nézzük? Továbbá,van olyan férfi,akinek,fia is,lánya is van,pedig a mérete,nem változott. Személy szerint,ha a statisztikai átlag,13-15,akkor is-is.Nyugalmi állapotban 12,izgalmi állapotban 16 centi. Fiam van. Egyébként,nem a gyorsaság számít,hanem,hogy megtermékenyüléskor XX vagy XY lesz.Abban a pillanatban már el is dőlt a gyerek neme. Népi bölcsességeket hallottam,vagyis,só fiú,tej.lány. Lehet igaz. Az biztosan,nem igaz,hogy a férfi mérete a befolyásoló tényező.
2021. márc. 14. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
100%

"Nektek mekkora meretu a parotok es milyen nemu a gyereketek?"


A férjem 178 centi és van egy lányunk és most fiúnk lesz.


"Szerintetek igaz lehet az elmelet miszerint kis peniszu pasinak inkabb lanya es nagy peniszu pasinak inkabb fia szuletik?"

Szerintem nem igaz, de jó lenni tudni, hogy mennyitől számít nagynak.

Láttam nagyméretűt (nyugalmi állapotban), ott ez a sorrend: lámány-fiú-fiú-lány-fiú-fiú.


Egyszer én meg olyan cikket olvastam, ahol azt írták, hogy a "pete dönti el, hogy kit enged be", ergo ő határozza meg a nemet. Ha ez igaz, úgy a férfi péniszének hossza mindegy.

2021. márc. 14. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!