Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ki hol vásárolt be a babának?

Ki hol vásárolt be a babának?

Figyelt kérdés

Sziasztok

Első babámat várom, Budapesten élek, de őszintén lövésem nincs mit hol lehet beszerezni jó áron.

Kiságyunk már van, babakocsi is.

Amik nincsenek és nem is tudom hol érdemes őket jó áron beszerezni az a baba ágynemű, falvédő, gumi lepedő, kis ruhák, plédek, törölközők, textil pelenka stb.

Nagy segítség lenne ha írnátok pár ötletet ki hol szerezte be melyik üzletből vagy melyik online oldalról ezeket a holmikat.

Köszönöm előre is :)


2021. márc. 15. 13:18
 1/8 anonim ***** válasza:

Brendon

Babavár

Ikea

Babaszafari

2021. márc. 15. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ami neked kell az főleg ikea, textiláru nekem onnan volt.
2021. márc. 15. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Én sok mindent a Marketplace-en vadászgattam össze, újonnan főleg a Pepcoban, Kikben, Ikeában vásároltam
2021. márc. 15. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
19%

Kangaboo - minden ott van egy helyen babának, anyának, stb. Az alapvető dolgokat (ruhák, cumik, hőmérő, játékok, textilpelus stb. a babának, szoptatós melltartó, hasleszorító, stb. nekem) innen szereztük be. Minőségi, de kissé drága.

Ikea - ágy, pelenkázó, fürdőkád és a hozzátartozó dolgokat (így az ágyneműt is pl.) innen vettük.

Még a babakocsigyar.hu-ról is rendeltem dolgokat, de őszntén inkább csak azért, mert a babakocsi meg a légzésfigyelő innen jött, és a szállítás alapból ingyen volt, ezért még néhány olcsó apróságot összeszedtem, de neked ez nem biztos hogy megéri.

2021. márc. 15. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ikea, amazon, bababoltot csak a babakocsi es a legzesfigyelo miatt kerestunk fel.
2021. márc. 15. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Beendon

Elefáni

Minimanó

HM

Kik

Pepco

Takko

Reserved

Next

Ikeából rengeteg cuccot

Aldi, Lidl


Volt amit fb csoportban kéz alól, volt amit helyi babásban ( bébiőr, kiságyforgó)

Helyi bababoltból is vettem cuccot..

2021. márc. 15. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Több helyről is vásároltam illetve kaptunk cuccokat, de megosztom a kedvenceimet, amiket szerintem érdemes felkeresned :)


Ágynemű: Timi Textil. Ez egy online webshop, kis családi vállalkozás. Mikor a neten megtaláltam őket, első látásra szerelem volt. Gyönyörű termékeik vannak, de az ágyneműk azok, amiket ki tudnék emelni. Nagyon szuper puha anyagúak és jó melegek, így hidegebb időkben első osztályúak.


Falvédő a NeoBaby boltból van. Nagyon random vásárlás volt, mert éppen kirándulni voltunk és útközben jutott eszembe, hogy basszus, falvédőt még nem is vettem. Pont Dombóvár közelében voltunk és oda ugrottunk be. Azt szeretem benne, hogy kis zsebek vannak rajta, így abba is lehet pakolászni. Nagy választék volt, nehéz is volt döntenem hogy milyen legyen.


Gumis lepedő szintén egy random választás volt, de a legjobb. Az elérhető otthon webshopból vásároltam és eszembe jutott hogy nézek lepedőt is mert sehol se találtam normálisat. Itt viszont volt többféle, sok színben. Nagyon jó puha, 100% pamut.


Babaruhából 1000+1 félénk van, de én a h&m-eset szeretem a legjobban. Szeretem a gyerkőceimet csinosan öltöztetni, és gyönyörűszép darabok vannak itt. A legtöbb biopamut, és szerencsére a méretezés is rendben van.


Plédet a pepita.hu oldalon találtam. Ott tetszett meg konkrétan egy, a márkája Clevamama. Ez egy olyan pléd, ami egyben párna is. Nagyon puha és aranyos. Rengeteg féle választék van, minden színben, anyagban.


Törölközőt a Bubbaland webshopból vettem, ami szintén egy kisvállalkozás. Tündéri nyuszis takaróik vannak, meg persze sok másmilyen is. A miénk bambuszból készült és jó vastag, tutira nem fázik benne a gyerkőc. Van kis kapucnija és jó a nedvszívó képessége is. A többi türcsiről is sok jót olvastam.


Textil pelust pedig a Babaágynemű boltból vettem. Nagyon szép darabok voltak és ha jól emlékszem a legtöbbjük cseh. Nagyon jó az anyaguk és szép a mintájuk is.

2021. márc. 15. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Babaagynemu bolt, babyberry, mamilla, mamas and papasbol is 1-2 dolog. Bar az utobbi ugy gondolom baromi draga, de ott nem is vettunk sok mindent. Amiket az elott irtam, azok sem a legolcsobbak, de nekünk ez tetszett. Ezekről a helyekről egyebkent halozsak, agynemu, lepedo, textilpelus, racsvedo stb ilyenek vannak.

Ikeaból butor.

H&m, zara, reserved, pepcobo es Háda ahol a ruhákat vettuk, az első 3 honapra egyebkent szinte csak turis ruhat vettunk, mert ilyenkor ugyis gyorsan nonek es feleslegesnek tartottam 3000 forintokat egy bodyert.

Brendonban pedig babakocsit, hordozot es a tobbit vettuk.(legzesfigyelo, kiskad, koromvago szett...)

2021. márc. 15. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!