Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mosipelus! Szülés előtt...

Mosipelus! Szülés előtt vagyok jóval, de szeretnék betárazni pelusokból, hogy ne egyszerre keljen megvenni. Ki mennyit tanácsol?

Figyelt kérdés

Mennyi legyen a kezdőkészlet, cserepelus+betét kombóval. Esetleg oldalakat is tudtok linkelni? Akár privátba is mehet. :)

Amit én néztem 4500ft/db + 1000-1500ft a betét bele/db. Ez drága?

Csatlakoztam facen eladó mosipelusokhoz, ott is érdemes vásárolni, nem?

Köszi a válaszokat! 🥰



#környezettudatosság #Kevesebbszemét #Reméljükjólesz
2021. ápr. 2. 09:27
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
94%
Youtubeon nagyon sok videó van a témában, alaposak, informatívak. Sok helyen lehet kölcsönözni is, hogy kipróbáld, melyik fazon passzol a babádra.
2021. ápr. 2. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Én mindenképp nem túl nagy kezdőkészletet javasolnék, mert a családban volt baba, aki abszolút nem szerette a mosható pelenkát. Kénytelenek voltak a szülők az eldobhatónál maradni. Ők családon belül kaptak egy nagy szatyornyit, amit majd tovább is adnak.
2021. ápr. 2. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
70%

Én berendeltem aliról 4 db all in one newborn pelust, meg vagy 8 db külsőt, zsebeset, csónakosat, vettem 20 db tetra pelenkát, meg 20 db kenderes és 20 db pamut betétet. Fogok még venni ikeás vagy jískes kistörcsiket, azokat dicsérik. de az ezer Ft-os tétel.

Ez a kezdő csomim, még 3 hónap, mire bevethetem, szóval nem tudok tapasztalatokkal szolgálni. Ez olyan 50ezerben van eddig.

Facebookon van egy A mosi szív körbe ér nevű csoport, onnan lehet 4 hetre kölcsön kérni teljes csomagot, ott feliratkoztam egyre mire ki vagyok írva.

Szóval az én alapcsomagom meg a kölcsönnel szerintem jól ki fogom tudni tapasztalni mi lesz jó.

DE a használtan megveszed sem rossz megoldás.

Én úgy tervezem hogy minden 3 . reggel mosok majd. Elvileg ezzel a készlettel kivitelezhető, aztán meglátjuk, és napon szeretném szártani, amiig lehetőségem van rá, szárítóban csak igen ramaty párás időben, végszükség esetén. Szóval kiderül milyen gyakran kell majd :)

2021. ápr. 2. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%

Ne, ne tárazz be! Vegyél egyet egyet különféle típusokból kísérletezésre, de az is jó megoldás, ha próbacsomagot kölcsönzöl. Sőt jobb is.

Az egyszer kétszer feladott, de nem bevált pelenkákat csak nagy buktával tudod eladni. Én így jártam, sok pelenka után lett meg a jó fazon, drága játéknak bizonyult.

2021. ápr. 2. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
84%

A Mosható pelenka piac csoportban tudsz használtan is venni jobb minőségű pelenkát, szerintem onnan érdemes többféle típust/márkát beszerezni. De ne tárazz be semmiképp egyféléből.


Amúgy szerintem a csónakos a legjobb típus, minden pelenkához veszel mondjuk 3 csónakot, aztán azzal jó esetben annyi a meló, hogy pelenkacserénél cseréled a csónak+betétet, a külső simán maradhat, ha nem lett kakis.


Így nem kell annyit mosni, mintha az egész pelenkát lecserélnéd minden alkalommal, de a csere sem sok idő, bárki meg tudja tanulni.

2021. ápr. 2. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Ne tarazz be előre. Nem biztos, hogy pont az a fazon lesz jó, amit kinéztél plusz az se biztos, hogy be fog jönni ez a műfaj. Csak simán rendelj egy 3-4 darabot aztan meglátod.
2021. ápr. 2. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
84%
Nézz körül egy kicsit jobban, ez nem jo ar. Mamakoala pelusok vannak mar kb 3500 korul magyar webshopokon is. Amazonrol rendelve meg még olcsóbb 😊
2021. ápr. 4. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
83%
Sejtem hol nézted. Azok a fajta pelusok nagyon jók, de ne onnan vedd ahol nézted. Máshol majdnem 1000 forinttal olcsóbban kapod, és sokkal megbízhatóbb is. 🙃
2021. ápr. 5. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim válasza:
17%
Nem sokkal olcsóbb amazonról rendelve, mert vámot és szállítási költséget is kell fizetni, szerintem rendelj néhány darabot először, és próbáld ki.
2021. ápr. 5. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
55%
Német amazonról tudtommal nem kell vámot fizetni és a szállítás is 7-8 Eur.
2021. ápr. 5. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!