Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hallotátok? Májusig visszamenö...

Hallotátok? Májusig visszamenöleg ujbol 3 évre emelik a gyest

Figyelt kérdés
2010. aug. 20. 21:57
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
72%

Mind szép és jó, csak ezekez az ígéreteket-nyilván a közelgő önk. választások miatt jelenteték most be-mi a francból finanszírozzák?


Nem baj, az adójóváírás úgyis ugrik, majd abból:-(((


Szánalmas egy kormányunk van, sajnos.

2010. aug. 20. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
33%
Igen, hallottam,de ezt már a kampányban is elmondták... csak ugye sok volt a kételkedő, ellenkampányoló.
2010. aug. 20. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
51%
nem uj hír már három napja olvasni mindenhol. Én örülökneki:-) Ha hatályba is lép az lesz csak a valódi öröm!
2010. aug. 20. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
69%
Majd csak még most (októberben) fogják beterjeszteni a javaslatot a tárca elé! De úgy legyen! Bár nekem mindegy mert én még benne voltam a 3 évbe. (február végén szültem) :-)
2010. aug. 20. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
75%
Nemhogy a gyes összegét növelnék. Én is még a régi rendszerbe szültem, de nem tehetem meg, hogy 3 évig itthon maradjak a lányommal, a gyesből éhen halnánk.
2010. aug. 20. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
igen összek döntenek rola.bár mág én is benne vagyok a 3 évben,nem szeretnék még másik babát,de sose lehet tudni,mi lessz,de jo lenne a régi rendszer.mert ugye nem mindegy,hogy a gyerekkel vagy otthon,vagy dolgozol és a gyereket nem tudod hova tenni,max az utcára,ha nincs hely a bölcsiben,oviban.
2010. aug. 20. 22:14
 7/16 anonim ***** válasza:
60%

első

Én sem értem, hogy lehet kijönni a gyes összegéből.

Inkább a munkába állást kellene könnyíteni, családbarát munkahyleket létrehozni.


Ez csak azoknak jó, aki nem is nagyon akarnak

dolgozni:-(((

2010. aug. 20. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
82%
Visszaállítják a 3 évet, viszont a gyes mellett nem lehet majd 8 órában dolgozni.
2010. aug. 20. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
53%
Hol olvastad, hogy nem lehet? Én most gyorsan végignéztem jó néhány cikket a témában, de egyikben sincs erről szó... El tudod küldeni nekem az erről szóló cikket? Előre is köszi Bocsi az OFF-ért!
2010. aug. 20. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
64%

szerintem ez nagyon nagy marhaság. manapság még 2 fizetésből is alig lehet megélni, nemhogy egyből és a gyesből. hiába 3 év, ígyis-úgyis vissza kell menni dolgozni. szerintem azt a pénzt bölcsödékre kéne fordítani, helybővítésre, modernizálásra. én 19 hónaposan bölcsibe adtam, mert kellett a pénz. úgy kaptunk bölcsit, hogy mikor terhes lettem jelezni kellett az igényt a helyi bölcsiben és hogy mikor szeretném beiratni, csak így adnak helyet.

egyetlen külföldi országban sincs ilyen sokáig gyes. inkább legyen nagyobb az összege rövidebb ideig.

2010. aug. 20. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!