Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szerintetek legyen suli/ovi...

Szerintetek legyen suli/ovi vagy ne szeptemberig?

Figyelt kérdés
Én speciel nem tudom már hová tegyem a gyerekeim és dolgoznom kellene. Nincs több szabadságom. Elsős és kiscsoportos gyerekeim vannak és rettegek, hogy elveszítem a munkahelyem. Nem lehetséges otthonról dolgoznom, akik nem szeretnék hogy menjen a gyerek, ti hogy tudtok megélni? Hiteleink vannak, muszáj mennünk pénzt keresni.

2021. ápr. 8. 11:44
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
31%

"Nem vagyok beszarva a vírustól."

Majd, ha meghal valakid, akit szeretsz, leszel... 😥

Már egyre több baba van lélegeztetőn. 😥

2021. ápr. 8. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
33%
Jobb lenne, ha nem nyitnának, vannak veszélyeztettek a családunkban és nem szeretnék kockáztatni. Valószínűleg mi nem visszük őket. Én megkaptam már az első oltást(32 éves vagyok, 25 hetes terhes), a szüleim viszont még nem és a férjem sem. 3 gyerekünk van, egy 7 éves elsős, egy 5 éves ovis és egy másfél éves. Az a terv, hogy anyukámék ide fognak költözni hozzánk, hogy besegítsenek a gyerekek körül. Én nem bírnám egymagam, hogy dolgozok(szerencsére home officeban), közben a két nagyobbat figyeljem, hogy az órán ülnek-e, aztá segítsek a tanulnivalóban és még ott van a másfel éves gyerek. Lehet ezt valaki egyedül csinálja, nekem kell segítség. Ennek ellenére nem fognak menni se iskolába, se oviba.
2021. ápr. 8. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
72%
11-es vagyok. Nem gondolom, hogy bunkó voltam, csak arra reagáltam, hogy szerinted ha mindenkiben lenne annyi, hogy oltakozna, akkor nem lenne gond a suli/ovi. Mi szeretnénk, de tojnak ránk, mindenki más fontosabb, mint az aktív korosztály vagy aki gyerekeket nevel. Én bizony tartok a vírustól, mert ha nekünk bajunk lesz, akkor ki neveli fel a gyerekeink?
2021. ápr. 8. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 petra.kathleen ***** válasza:
36%

Én nem örülök a nyitásnak. Nem igaz, hogy aki megteheti, az nem viszi, mert egy nagyobb gyereket hiába tudsz otthon hagyni, az iskola kötelező. Nekem hetedikes a nagy, 13 éves, nekem nem probléma, ha itthon van, amíg én dolgozom, de ha nyit az iskola, neki is ott kell lennie, hiszen hogy máshogy tanulna?

Az ovisom más kérdés, őt nyilván nem hagyhatjuk itthon, de nekem olyan a munkahelyem, hogy ha nincs ovi, akkor mi is automatikusan home office-ra váltunk.

2021. ápr. 8. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
69%

21es vagyok

10éves ismerős gyerek, poszt coviddal kórházban hetek óta. Jóformán menni nem tud, ráment az izületekre, izmokra. Kiegyenesedni sem tud és nem tudják nem e maradandó. De pontozzatok csak le, attól ezek még tények.

2021. ápr. 8. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!