Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Áruljátok már el nekem, hogy...

Áruljátok már el nekem, hogy Ti hogyan oldjátok meg a mosogatógép ki/bepakolását totyogó mellett? 😅

Figyelt kérdés
Ahogy nyitom futnak oda, felmásznak, rámásznak, szedik ki a tányérokat, húzzák tépik a kosarat. Lehetetlen küldetés 😀
2021. ápr. 8. 13:20
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
81%
2 éves a fiam segít 1-2 hónapja kipakolni, sajnos amikor bepakolom ő akkor is elkezdi kipakolni. Ha nem akarom, hogy láb alatt legyen bezárom a rácsot a nappali és a konyha között😁😁
2021. ápr. 8. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
83%
Járókába raktam. Ordított kb 5 percig, de ráhagytam.
2021. ápr. 8. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
81%
Ez engem is érdekel :D Egyelőre megoldom amikor alszik vagy az apja fürdeti, de rá is mágnesként hat a nyíló mosogatógép :D
2021. ápr. 8. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
76%
Ugyanez... Ha a ház másik felén van a szobájában, meghallja az ajtót... Kipakolás könnyű, mert adok neki belőle egy műanyag poharat, azzal elvan, amíg a többit gyorsan kiveszem. Akkor pakolok BE, amikor alszik XD
2021. ápr. 8. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanez. Sőt nyomkodja is. Néha leállítja a programot. Szóval bezarom a kis szobába vagy a rácsos ágyba. Másképp nem lehet mert mászik bele.
2021. ápr. 8. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
Több verzio van, ha kicsit életképes az ember: járóka, érdekes játék, alvasidoben bepakolni, stb
2021. ápr. 8. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
Járókába vagy a rácsos ágyába teszem játékokkal.
2021. ápr. 8. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
86%
Vettem rácsos ajtót a szobájára. Vagy betenném az etetoszekbe, pihenoszekbe, jarokaba stb.. nem szabad hogy a gyerek annyira leuralja az életemet hogy egy ötperces napi tevékenységet ne tudjak miatta ellátni.
2021. ápr. 8. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%
Az enyém kb 12 hos kora óta segít kipakolni....alsó kosár kihuz, hogy ne legyen hova felmaszni, és adogatja nekem az evoeszkozoket...mire a végére ér elunja, elmegy, én meg kipakolom a többit. Az ovisommal is így csináltuk anno, a mai napig van, hogy segíteni szeretne...
2021. ápr. 8. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
88%
2 évesem mosogatógép mániás. Megtanítottam neki, hogy mi az, amit kivehet, és mi az ami pl. törik, azt csak én. Kellett 1-2 alkalom, de már mûködik.
2021. ápr. 8. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!