Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Áruljátok már el nekem, hogy...

Áruljátok már el nekem, hogy Ti hogyan oldjátok meg a mosogatógép ki/bepakolását totyogó mellett? 😅

Figyelt kérdés
Ahogy nyitom futnak oda, felmásznak, rámásznak, szedik ki a tányérokat, húzzák tépik a kosarat. Lehetetlen küldetés 😀
2021. ápr. 8. 13:20
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
61%
El nem tudom képzelni hogy élsz, ha ez is nehézséget okoz.
2021. ápr. 8. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
83%

Nekem a franciaágy ágyneműtartója volt a favorit. Ahogy felhajtottam lepedőcserénél, rögtön beleült a lányom :).


Egy idő után elmagyaráztuk neki, hogy már nehéz, és az ágy alja le fog szakadni.

Lassan leszokott róla.


De sokáig suttyomban cseréltem lepedőt, amikor játszott 😁

2021. ápr. 8. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:

#11 Ez okoz nehézséget, nem pedig ez is. Minden mást megoldok mellettük, de amikor 2 gyerek 2 felé fut a törékeny tányérral, akkor inkább becsukom és este mosogatok. Csak jó lenne nappal is, mert összegyűlik.

A nappaliról a rácsot most vettük le, mert őrjöngtek, mikor becsuktam. Kiságy az emeleten van csak, járóka sincs már, aludni pedig a nappaliban alszanak és felkelnek, ha zörgök. De az etetőszékes jó ötlet.

2021. ápr. 8. 14:47
 14/22 anonim ***** válasza:
91%

"A nappaliról a rácsot most vettük le, mert őrjöngtek, mikor becsuktam"


Akkor őrjöngenek. Hidd el, belehalni senki nem fog, se ők, se te abba a pár percbe. Idővel amúgy is megszokták és akkor lehet haladni

2021. ápr. 8. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
100%

1 vagyok

Van hogy a fiam is rázza asztalhoz van erősítve megtanultuk asztalon nem hagyunk semmit😁 vagy sír , de hát pont lesz rom. Ha főzök sem engedem be, fél perc alatt magára önthet bármit.

2021. ápr. 8. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
100%
Nem engedem be a konyhába. És ha őrjöng? Rosszabb, ha azért őrjöngene, mert mondjuk belenyúlt mosogatógépbe a késekbe... A konyha veszélyes üzem alapból is, főzés közben sem hiányzik, hogy rányúljon a forró főzőlapra.
2021. ápr. 8. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
100%

Hát úgy, hogy nem mászhat fel rá, nem húzhatja ki a rácsot és nem szedheti ki a benne levő dolgokat. A tűzhelyre se mászhat fel, mikor gondol egyet csak azért, mert neki úgy tetszik.


Amikor ilyen pici volt, sok minden tilos volt a lányomnak. Lassan négy éves lesz, ahogy nagyobb lett, úgy változtak a dolgok ebben is, egyre több tiltás szűnik meg a számára. Most már ő pakolja be és ki az evőeszközöket, de az éles késekhez továbbra sem nyúlhat, ezt ő is tudja. Tényleg nem értem, ami veszélyes a gyerekre az életkora miatt, abban nem ismerek irgalmat. A mosogatógép nem játék és nem mászóka, azt kint kell keresni a játszótéren. Én nem engedném a totyogóst a közelébe, ha 2 milliószor kell rászólnom és arrébb raknom, akkor annyiszor tenném meg.

2021. ápr. 8. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
100%

Hát villámtempóba, az biztos :D

Általában az enyém is jön oda és segíteni akar. Ilyenkor adok neki kanalat, műanyag poharat, tálakat amikben nem tud kárt tenni. Amíg ő azt a helyére teszi addig én gyorsan elpakolom a maradék dolgot.

2021. ápr. 8. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
100%

Lehet az én lányom különleges (nem hiszem), de vele 1 éves kora óta együtt pakolunk mindenféle fajta gépet (mosó, mosogató, szárító).

A mosogatógénél kiveszem a kosarat, bepakolom a pulton és csak a végén teszem be. Amíg a tányérokat pakolom, megkérem, hogy a műanyag piharakat tegye be - természetesen nem jól tesz, de két mozdult megigazítani. Kipakolni meg együtt pakoljuk ki.

A mosó és szárítógéppel még könnyebb. Azt már szinte egyedül megcsinálná 😂 bár a felénél megunja.

2021. ápr. 8. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
100%

most ezért tuti le leszek pontozva, de: megneveltem

Vannak olyan dolgok, amiket egyszerűen nem szabad. egy 150ezres mosogatógép ajtajának a lehetséges letörése a rámászással pl pont ilyen

2021. ápr. 8. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!