Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szerintetek le mondjak a...

Szerintetek le mondjak a családalapitásról a virus miatt?

Figyelt kérdés
Mert ha ez a koronavirus el is fog mulni,talán pár év mulva de az is lehet soha,de ha még is akkor valószinüleg jön helyette valami másik virus.Mivel hogy vendéglátásban dolgozom,és igy nem lehet jövőt tervezni.Szerintetek mit csináljak?

2021. ápr. 9. 09:41
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
100%
Tehát egyikőtök sem akar. Akkor mi a kérdés?
2021. ápr. 9. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 A kérdező kommentje:
de én szeretnék nagyon! de ő várni akar mert még nem áll rá késszen ha eggyátalán valaha is készen fog e rá állni.
2021. ápr. 9. 11:56
 13/23 anonim ***** válasza:
100%

Ha tényleg szeretnél gyereket, akkor

a) nem keresnél ilyen nevetséges kifogásokat;

b) olyan párt keresnél, aki ha nem is azonnal, de egy jól meghatározott idő elteltével mindenképpen akarna gyereket.

2021. ápr. 9. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
69%
oké, egy éve nem dolgozol. Mit tanultál ez alatt az idő alatt?
2021. ápr. 9. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
55%
Szerintem várj még. Amíg ennyire itt van a nyakunkon a covid addig én sem vállalnék. És ameddig a párod sem áll készen, addig csak kitolás lenne vele szemben.
2021. ápr. 9. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
100%
Én szakács voltam, aztán leesett szépen, hogy az családdal nem összeegyeztethető. Vagy szakmailag vagyok a toppon, de esélytelen egy egészséges család, vagy családom van, de akkor aljameló, rossz beosztás, rossz pénz. Na, hát átképeztem magam, sokkal jobban szeretem az új hivatásomat, nem őröl fel a vendéglátás, szép családom van. De én erre vágytam. Tenni kellett érte, de minden másért is kell.
2021. ápr. 9. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
20%

Végre valaki felelősségteljesen akar gyereket vállalni, erre azt mondjátok kifogásokat keres...

Tapsolni kellene neki, hogy valaki komolyan tervez!


Én nem akarok gyereket, szóval alapból azt mondom, hogy mondj le róla, csinálnak éppen elegen ész nélkül gyereket. Arról nem is beszélve, hogy milyen egészségügy és oktatás van. De ha már ilyen szinten belementél a feltételek megteremtésének kérdésébe, akkor azt kellene kimatekozni, hogyan tudnál stabil hátteret teremteni. Ha ezen a területen nem tudsz olyan szintre jutni, hogy egy hasonló válságban is boldogulj, akkor váltani kell és valami egészen másba fogni.

Viszont ha a párod nem akar, bizonytalan, akkor el is dőlt. Ne legyen gyereketek (Vagy keress olyat, aki akar)

2021. ápr. 9. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 A kérdező kommentje:
Inkább keresek olyat aki akar de ilyen könnyen nem akarom még feladni.
2021. ápr. 9. 20:02
 19/23 A kérdező kommentje:
Küzdeni akarok még ezért az álmomért még ha nincs is rá sok esély.
2021. ápr. 9. 20:06
 20/23 anonim ***** válasza:
Tanulj tovább, akkor több lehetőséged lesz.
2021. ápr. 9. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!