Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hogy tanítsam meg az óvodáskor...

Hogy tanítsam meg az óvodáskorú gyerekemnek, hogy hogyan védje meg magát? Képtelen rá.

Figyelt kérdés
2021. ápr. 13. 09:25
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
81%

Azért az nagyon kemény (és végtelenül elkeserítô állapotokról tanúskodik), hogy azt a kommentet töröltettétek, ami rávilágított, hogy hová vezet ez az “üssön vissza” mentalitás, de az rendben van, hogy ilyeneket tanácsoltok egymásnak.


Úgy érzem, nem egy bolygón élünk. Szerencsére.

2021. ápr. 13. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
33%

“ Te sem sokat láttál még a világból...”


De. Pont hogy láttam, hogy nem csak a borsodi brazilsori óvoda létezik. Ott elhiszem hogy lakatos tarzankáék ilyenek. De ott hiába is tanítom, hogy üssön vissza. Normális helyen meg nincs szükség rá.

2021. ápr. 13. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
77%

Ez a 3 pipás válaszoló valami kretén, miért nem törlik a válaszát??


Igenis óvónéni szépen leülteti magához Jancsikát, ha nem megy behivatja a szüleit, elküldi pszichológushoz, szakszolgálathoz ilyenek.


Az, hogy a gyerek SEGÍTSÉGET KÉR nem beárulás. A magadfajta idióták miatt kell erőszakhoz folyamodnia másoknak! Segítséget kérni nem szégyen és nem beárulás! Mellesleg semmilyen viselkedésért sem jár verés. Ha mégis járna, akkor téged már jól meg kellett volna verni erőszakra való felbujtásért!


Óvónéninek, ha nem lusta, akkor vannak eszközei, hogy Jancsika ne verekedjen. Mondom ezt verekedős gyerek anyjaként! Ha kezem lábam töröm sem tudok ott lenni az oviban, hogy megállítsam, és őt is verik rendesen.. Rohadtul nem megoldás, pláne ha az ember gyereke LÁNY és 15 kilóval és 20 centivel kisebb a Jancsikától. Ha homokot szórnak a kapucnijába ő belerúg a másik gyerekbe, ahelyett, hogy normálisan intézné a dolgot, pont azért, mert a magadfajta kretének árulkodósnak kiáltják ki, és ő nem akar áruló lenni. Óvoda! Megőrülök az ilyen agyatlanoktól, csak ésszel lehet kezelni MINDENT!

2021. ápr. 13. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
65%
Ja és azért kell rászólni, HANGOSAN KIABÁLNI, hogy hagyj békén, menj innen, add vissza, hogy az óvónő meghallja a szekálást, különben nem tud tenni semmit! Csak azt látja, mikor a szivatott gyereknél elszakad a cérna és verekszik meg tombol és még ő kap ki a nyilvánvaló szabályok miatt, hogy verekedni rosszabb, mint szivatni a másikat. Szóval nem, a verekedés qrvára nincs rendben, a segítségkérés és figyelemfelhívása a hatalmi szernvnek pedig rendben van, rohadtul nem árulkodás segítséget kérni, ha szivatnak!
2021. ápr. 13. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
25%

Igenis üssön vissza. Ne hagyja magát. Ha neked odaütnek te nem ütsz vissza? Hát akkor elég nyomorék lehetsz.


Igenis védje meg magát, álljon ki magáért. Jancsikát hiába fogja leültetni az óvónéni, nem fog használni semmit. És az lúzerség, ha valaki hagyja, hogy bántsák! Mivel beárulja őket (mert ez igen, árulkodás), mèg jobban meg fogják szivatni a gyereket. És nem, verekedni nem rosszabb, mint szivatni a másikat. Sokkal rosszabb a szivatásnál az, ha a szivatott gyerek hagyja, hogy szivassák.

Vissza kell ütni. Nem szabad gyengének lenni. Aki gyenge, azt eltapossák.

2021. ápr. 13. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
55%

“ Aki gyenge, azt eltapossák.”


Erre mondom mindig, hogy eldöntheted, hogy rossz embert nevelsz a gyerekedből vagy életképtelent.

Sajnos ilyen világban élünk.

2021. ápr. 13. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
41%
Én is azt vallom, hogy szóljon, kiabáljon rá a másikra, hívja fel magukra a figyelmet, de ha hatástalan, akkor ne tűrje. Én elég pöttöm voltam, meg kislány, de volt 5 fiú unokatesóm. Egyrészt, megtanítottak megvédeni magam, másrészt meg ők mondták a leghasznosabb dolgot. "Add vissza, de kétszer akkorát, hogy legközelebb meggondolják, hogy belédkötnek-e." És még borsodi is vagyok. De engem nem vertek össze hetente a cigánygyerekek a játszótéren. A viselkedészavaros gyereknek se lehet mindent elnézni, jobb helyeken sem. Ha egy ilyen találná be a gyerekemet, nem a másik lelkivilágával lennék elfoglalva, nem tűrném azt sem csendben. Oszt lehet szaranyázni.
2021. ápr. 13. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
61%

A viselkedészavaros gyerek nem fog lekopni, ha összeverik se, pont azért, mert nem gondolkozik, mielőtt üt. A sunyik szoktak gondolkozni, az igazi szociopata kis agresszorok, akik akkor szekálnak, ha más nem látja.. Na ők lekopnak, ha elvered őket, de mondd már meg, hogy tud egy 14 kilós gyerek kiütni egy 25 kilósat? Én nem vagyok hülye, 50 kilós nőként nem csapkodok ha megütnek "büszkeségből", ragaszkodom a külsőmhöz, a fogaimhoz, az ép látásomhoz, viszont megjegyzem az arcát, szemét és szépen feljelentem. Akinek gyereke van az meg pláne ne pattogjon az utcán ha verekedés van.


Aki kisebb, az kérjen segítséget! Kit érdekel, ha random jancsika nem fogja "tisztelni", mert ő azzal jön ki csak, aki megveri? Nem kell mindenkinek kedvelnie, kerülje el messzire a kretént és barátkozzon a többivel, az óvónő meg a tanárnő azért van ott, hogy kezelje az erőszakot! Észrevenni meg segíteni kell neki, mert neki is csak 2 szeme van 30 gyerekre, ezért kell kiabálni.

2021. ápr. 13. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
7%
Megjegyzed az arcát meg a szemét? Mikor? Amikor péppé ver? Vagy amikor megerőszakol? Utána már hiába mész a rendőrséghez. Ráadásul a rendőrség nem csinál semmit se, a családon belüli erőszakot is elnézik.
2021. ápr. 13. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
55%
19: sajnálom hogy téged péppé vertek.
2021. ápr. 13. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!