Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Te/gyereked mikor kapott...

Te/gyereked mikor kapott telefont, és milyet?

Figyelt kérdés
Minden részlet érdekel, miket nézhetett, egyebek.

2021. ápr. 29. 16:03
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
8 évesen kapott egy okostelefont, ha jól emlékszem Samsung volt. Külföldre költöztünk, nem beszélte a nyelvet és taxival járt másik városba iskolába.
2021. ápr. 30. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
91%
Negyedik osztályban, amikor már egyedül járt suliba és onnan haza. Sima gombos telefonja volt elsőre, nem tudom milyen volt, a postán vettem párezer forintért. Első telefonnak direkt nem akartunk drágát, meg úgy voltunk vele, hogy nem játszani kapja, hanem hogy el tudjuk érni egymást, ha kell. Igaz, játékra volt itthon tablete. Okostelefont asszem ötödikben kapott, mert már nem igazán működött a tablet, és a telefont is időszerű volt lecserélni.
2021. ápr. 30. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

1. Osztaly ota egyedul jarok haza, ezert 7 evesen kaptam

telefont.

Ket evig anya regi nokia, erintokepernyos, de nem okos telefonjat hasznaltam, majd 3. osztalyban kaptam egy iphonet, amit 5 evig hasznaltam. Szoval en eleg koran kaptam de szuksegem volt ra, es amint megkaptam az elso iphonet anya fel ora idokorlatot tett a jatekokra, igy nem lettem fuggo

2021. okt. 15. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!