Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Az anyukák miért idegesek es...

Az anyukák miért idegesek es feszultek mindig? Miért mogorvak es komolyak?

Figyelt kérdés
Egy gyereknek szerintem pont, hogy vidamsagot, viccelodest kellene látnia, ereznie. Mindenhol komoly, mogorva, szigoru anyukakat latok, vagy dicsekvoeket. Rosszul vagyok a vedononel a varoban, mindig valaki elkezd dicsekedni, hogy az ő gyereke ezt tudja azt tudja, pedig kutya nem kerdezte. Engem sose erdekel mas gyereke, es sose kezdeményezek beszelgetest. En a gyerekemmel, igaz meg csak 7 honapos, de kezdetektol fogva nevetunk, viccelodunk, hulyeskedunk, kozben, persze ugyesen tanul dolgokat, szepen fejlodik. Miert kell komolynak lenni, ha valaki szult egy gyereket? En ugyanolyannak erzem magam, mimt azelott, csak van egy nevetos, vicces gyerekem, akit imadok a ferjemmel együtt. Mellett ugyanúgy csinalok hazimunkat, kertet stb. Megsem vagyok komor. Valaki megvalaszolna, ezt, miert kell automatikusan, dicsekvo, de komor anyukava lenni? Es mindent tudo..

#baba #gyerekvállalás #Szülő viselkedése #Komoly viselkedés
2021. máj. 7. 07:41
1 2 3 4
 11/37 anonim ***** válasza:
96%

Hű,és még te szólod meg a dicsekvős anyukákat??? 😆 te tudod melyik kategória vagy? A beképzelt nagyképű akit mindenki utál

Ui; üdv egy jókedvű anyuka,akiben lakik egy kis empátia.

2021. máj. 7. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/37 anonim ***** válasza:
100%
Fejsimi!!
2021. máj. 7. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 anonim ***** válasza:
95%

"Viszont mikor együtt sétálunk és nevetünk, átkarol párom , puszi stb, hát elég megvetően neznek ránk a szülők akik mellett elmegyunk😂"



🤣🤣🤣🤣 Álmodik a nyomor Krisztike? Szerintem a lőtéri döglött kutyát nem érdekled, de biztos könnyebb így feldolgozni, hogy egy szerencsétlen nem akad, akihez szólhatnál, és így naponta a gyk népének kell önimádó kurzust tartani.

Látod kérdező, itt a te embered, írj rá Krisztikére, hátha kevesebbet írja itt a hülyeségeit...


Mellesleg utálom a dicsekvő mamikat. Pont mint te meg ez a díszpinty akihez az előbb szóltam...

2021. máj. 7. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 anonim ***** válasza:
92%

Az a helyzet, hogy egy gyerekkel én is állandóan vidám voltam. És engem is meglepett mások mogorvasága. Na két gyerekkel már én sem vagyok a vidámság mintapéldája, mégpedig azért, mert folyamatosan logisztikázok fejben. Melyiknek mikor milyen szükséglete várható (evés, alvás, játék, séta, játszizás) és milyen elintézni való van (pékség, drogéria, vásárlás, főzés, takarítás) és ezeket hogyan hangoljam össze úgy, hogy senki se bőgjön nagykabátban, izzadtan az előszobában, miközben én meg csak a fogmosásig jutottam el.

Ez is lehet egy indok a mufurc fejre.

2021. máj. 7. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 anonim ***** válasza:
100%

13

Ez szerintem beteg. Én pl.sosem nézek másokat megvetve,akik boldogok. :D

Szerintem kreált magának egy volágot ez a nőstèny.

2021. máj. 7. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 anonim ***** válasza:
100%
Jajj, de régen volt már itt a szülés után három nappal a férje előtt térdre eső válaszoló! Nagyon színesíti a felhozatalt:-)
2021. máj. 7. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy pont az árt a legtöbbet ha azt látja a gyerek hogy minden jajj de szipiszupi. Aztán meg kikerül a kis anyuka buborékból és rá kell jönnie hogy ja mégsem. Nem tanulja meg hogy kezeljen bizonyos helyzeteket
2021. máj. 7. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 Derjaderja ***** válasza:
100%
Megjött a szexelős anyuka 😂
2021. máj. 7. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 anonim ***** válasza:
100%

9

Aztán abban a nagy ölelkezésbe nem belefeledkezel boldogan, hanem inkább azt vizslatod mindenki látja e, hogy ti huu de szeretitek egymást?😂😂

2021. máj. 7. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az néz rá megvetéssel aki ismeri személyesen 🙂
2021. máj. 7. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!