Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Az anyukák miért idegesek es...

Az anyukák miért idegesek es feszultek mindig? Miért mogorvak es komolyak?

Figyelt kérdés
Egy gyereknek szerintem pont, hogy vidamsagot, viccelodest kellene látnia, ereznie. Mindenhol komoly, mogorva, szigoru anyukakat latok, vagy dicsekvoeket. Rosszul vagyok a vedononel a varoban, mindig valaki elkezd dicsekedni, hogy az ő gyereke ezt tudja azt tudja, pedig kutya nem kerdezte. Engem sose erdekel mas gyereke, es sose kezdeményezek beszelgetest. En a gyerekemmel, igaz meg csak 7 honapos, de kezdetektol fogva nevetunk, viccelodunk, hulyeskedunk, kozben, persze ugyesen tanul dolgokat, szepen fejlodik. Miert kell komolynak lenni, ha valaki szult egy gyereket? En ugyanolyannak erzem magam, mimt azelott, csak van egy nevetos, vicces gyerekem, akit imadok a ferjemmel együtt. Mellett ugyanúgy csinalok hazimunkat, kertet stb. Megsem vagyok komor. Valaki megvalaszolna, ezt, miert kell automatikusan, dicsekvo, de komor anyukava lenni? Es mindent tudo..

#baba #gyerekvállalás #Szülő viselkedése #Komoly viselkedés
2021. máj. 7. 07:41
1 2 3 4
 31/37 A kérdező kommentje:

Meg lett valaszolva a kerdesem, latom senki nem birja az igazságot olvasni. Kössz.


En szivesen lennek robot, akkor nem fáradnek el soha es tobb mindent tudnék csinálni 😁

2021. máj. 7. 15:33
 32/37 anonim ***** válasza:
100%

Krisztike 2.0.

Szerintem ti így egymásra is találtatok. Beszélgessetek privátban és hagyjátok végre a normális embereket.

2021. máj. 7. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 anonim ***** válasza:
100%

Milyen váróban a védőnőnél? Mindenkit időpontra rendelnek, drága. Főleg a védőnő. Legközelebb ügyelj az ilyen részletekre, ha dicsekedni akarsz.

Amúgy nyugi, nem kell mondani, levette mindenki elég gyorsan, hogy nincsenek barátnőid. Látszik. Nem véletlen.

De hát ugye te sem bírod az igazságot olvasni...

2021. máj. 7. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 anonim ***** válasza:
100%

Utálod a dicsekvőket, ezért idejösz dicsekedni, és szerinted rád mindenki irigy....Aha.

Téged se az eszedért fognak ellopni.

Tudod akad bőven boldog nő rajtad meg a Krisztikén kívül is attól, hogy nem szrjuk vele tele a netet, meg nem szenvedünk kényszeres tökéletességben.

Ti amúgy megnéztétek a Stepfordi feleségeket, és beütött vagy mi? 😄

2021. máj. 7. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 anonim ***** válasza:
100%

"Rosszul vagyok a vedononel a varoban, mindig valaki elkezd dicsekedni, hogy az ő gyereke ezt tudja azt tudja, pedig kutya nem kerdezte."

Hát nem tudom, máshol hogy működik így vírusidőkben, de nálunk időpontra hívnak mindenkit és ha össze is találkozok 1-2 anyukával, a saját csemetéjükkel vannak elfoglalva, pont lesz*rják, ha más belép az ajtón, a dicsekvésről nem is beszélve (veled ellentétben).


"7 honapos, de kezdetektol fogva nevetunk, viccelodunk, hulyeskedunk"

Nyilván sooohaaa nem volt olyan, hogy sírt, üvöltött, nyűgös volt, hasfájós (ok, elismerem, ez nem mindenkinél van), kialvatlan stb.


"Nekem is van, hogy sír ejszaka, de attól még nem ülök nyomottan nappal."

Nehezen hiszem el, hogy néhány óra alvás után te annyira fitt és vidám lennél. Az én fiam is csak max 2x kel éjjelente, de így is ásítozom fél napon át. Ezt hosszú távon csinálni hidd el, nem buli, mert meglátszik az emberen az az alig néhány óra felületes alvászat.


"Csinalom amit szeretek, főzök, takarítok, kerteszkedek... A gyerekkel ugyanúgy foglalkozva van, kozbe csinalom amit akarok. Neha lepihenek,"

Ha 48 órából állna egy nap, el is hinném mindezt.


Összefoglalva, köszönjük, hogy megosztottad velünk tartalmas, vidám és abszolút hihető életed, a tökéletes gyereked és a fantasztikus férjed. Örülünk, hogy te annnyyyira szuper anya és feleség vagy, mindenki más elbújhat mögötted, Miss Követendő Példa

2021. máj. 7. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 anonim ***** válasza:
100%
Tudod mi vagy te? Egy komplexusos nő. Azért tepersz ebben a szuper anya meg feleség szerepkörben mert egy boldog gyereken és finom vacsorán kívül nem sok mindent tudsz felmutatni. Nincs is ezzel gond,sőt ez szuper,csak talán te nem vagy boldog ebben,azért keresed itt az önigazolást egy provokáló kérdéssel.
2021. máj. 7. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 anonim ***** válasza:
100%
Te jó ég, van egy, azaz egy gyereked, ráadásul még csak hét hónapos, de neked máris a zsebedben van a bölcsek köve. Hát gratulálok, taníts, mester!
2021. máj. 8. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!