Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szerintetek lehet a volt...

Szerintetek lehet a volt férjem a húgom gyerekének az apja?

Figyelt kérdés

Van egy volt férjem, vele van 2 közös gyerekünk.

A húgomnak van egy gyereke, de nem tudhatjuk, hogy ki lehet az apja. Amikor teherbeesett, akkor ki haragba voltunk, nem beszéltünk, most a kislány 6 éves, másfél újra nyitottunk egymás felé meg anyánkkal is rendeződött a viszonya. A volt férjem nagyon sokszor érdeklődik a testvérem gyerekéért, mindig megkérdezi, hogy hogy van, stb. Már előre beígérte a kislánynak, hogy elmegy vele tanévkezdésre megvenni az iskolás cuccokat, stb.

Ez úgy annyira nem is adna okot aggodalomra meg bizalmatlanságra, mert lehet együttérzésből foglalkozik a kislánnyal, mivel a volt férjemnek nem volt apja.


De itt jön a lényeg: amikor egyszer anyámmal beszélgettek, állítólag azt mondta a tesóm, hogyha megtudnám, ki a gyerek apja, akkor megölném.

Hát az egyetlen ember, akiért megölném, az a volt férjem lenne, mert ez azt jelentené, hogy a volt férjem megcsalt a húgommal, mert 3 éve vagyunk külön, a kislány meg októberben lesz 7 éves.


2021. máj. 10. 17:46
 1/7 anonim ***** válasza:
91%
Hát, szerintem az, legalábbis ők is azt feltételezik.
2021. máj. 10. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
93%

Nekem már ott fura az egész, hogy nem tudhatjátok, hogy ki a gyerek apja, bocs, de mivaaaan?!


Én odamennék és megmondanám neki, hogy tudom, hogy ki a gyerek apja... vagy rákérdeznék konkrétan, hogy a volt férjemtől van-e a gyerek.

2021. máj. 10. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
85%
sok volt a családi titkok?
2021. máj. 10. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
86%
A te gyerekeid hány évesek?
2021. máj. 10. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
86%
Dns vizsgalat titokban
2021. máj. 10. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
91%
Anyád is szép piskóta lehet.
2021. máj. 10. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
82%
Ez durva...Milyen rokonaid vannak? :/
2021. máj. 10. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!