Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 1,5 èves mellett mennyit...

1,5 èves mellett mennyit tudsz aludni?

Figyelt kérdés
Èjjel mennyit tudsz aludni mellette összesen? Ebből hàny òra egyhuzamban? Elegendőnek èrzed?
2021. máj. 12. 11:11
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Most kezdte el végigaludni az éjszakákat. Ha kel is max egyszer és fent sincs igazán csak dünnyög. Akkor kicsi simi és mindenki alszik tovább. Sokszor már hamarabb fent vagyok mint ő, mert nagyon beleszoktam hogy keveset alszok 🤷
2021. máj. 12. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
1éves kora óta 10kor alszik el este, 8kor kel, és eközött 1x kel inni. Ivás után közénk mászik, alszik is tovább.
2021. máj. 12. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Már nagyobb, de ilyenkor már régen átaludta az éjszakát. Este elaludt 9 körül, én éjfél körül és felkeltünk fél nyolckor. Délután is aludt legalább 2 órát. Ez sokkal könnyebb volt, mint most, mert már nincs délutáni alvás, 4 éves lesz.
2021. máj. 12. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Még nincs másfél, csak 14 hónapos.

De mostanra, kb 1-2 hónapja már egész normálisakat alszok mellette. Ma pl fél 9kor letettük, egyszer felsírt 11 körül (bár akkor még nem aludtam, mivel dolgozom is mellette és azt csak akkor tudok mikor alszik), de 6:30ig aludt. Én éjfél után feküdtem, így 6 órát tudtam aludni. Ez nekem elégséges volt.

De egyáltalán nem minden éjszakánk ilyen. Tegnap éjfél után 3szor kelt 40 perc alatt, így bent kellett vele maradnom. Éjjel is több ébredése volt még. De még az ilyen éjszakák is pihentetőbbek nekem, mint az első fél-1 évben bármelyik. Ami változott: saját szobát kapott 11,5 hónaposan és 1 évesen elhagytuk az éjszakai szoptatást.

2021. máj. 12. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Igaz már elmúlt másfél, de mióta megszületett egy kezemen megtudom számolni hányszor aludtam 3 óránál többet egyhuzamban
2021. máj. 12. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Már 9 éves, de 8 hetes kora óta nem kel éjjel, szóval 7-8 órát aludtam. A kicsi sem kel 7 hetes kora óta, de ő még csak 8 hónapos.
2021. máj. 12. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

6 hósan átaludta az éjszakát, egy egy rossz éjszakát leszámítva.

9után alszik el 7-8 között kel.

2021. máj. 12. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
6 és 8 hetes koruktól kezdve sosem keltek fel éjjel, szóval ha csak a gyerekeken múlna, akkor akár 10-11 órát is aludhattam volna ennyi idős korukban. Mivel a hobbimat többnyire éjszaka csinálom, ezért 6-7 órákat alszom.
2021. máj. 12. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Én kB 7-9 órát.


Kislányom 20:45kor fekszik, 7:45-8.00 kel.


De hogy írjak másik példát.

Bnőm kisfia 20.00-max 06.30ig alszik, többször kel éjszaka, egy ágyban alszanak.

Na, ő kB 5-6 órákat szokott.


Úgyhogy én szerencsés vagyok

2021. máj. 12. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Ahogy làtom többsègèben nagyon jòl alszanak a gyerekeitek.

Aki ìrta, hogy sokat kel/ vagy a baràtnője, hogyan bìrjàtok?

Nàlunk èjszaka sok a kelès, ritka, ha 3 òràt alszik egyben, inkàbb 1-2 òra. 22 òràtòl 7:30-ig. Sokszor az az èrzèsem, hogy èn mèg mindig az ùjszülött kori tùlèlős max 5 òràt alvòs időszakban vagyok. Mire visszaalszik èn nem tudok màr.

2021. máj. 12. 14:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!