Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Náltokmi meríti ki a gyerekkel...

Náltokmi meríti ki a gyerekkel való csúnyán beszélés fogalmát (példákkal)? Ha valaki a környezetetekben a gyerekével csúnyán beszél, az zavar titeket vagy nem? Ha zavar, mit tesztek?

Figyelt kérdés
Ha zavar, mit tesztek?

2021. máj. 16. 17:24
 1/3 anonim ***** válasza:
72%

A káromkodások nyilván, továbbá:


Büdös, rohadt, ostoba, rossz, stb. a gyerek negatív minősítése(nem a tetté, az rendben van! “ ostoba gyerek”; ”micsoda ostobaságot csináltál”, a második oké, az első nem!) illetve olyan kifejezések, amik az értéktelenségét mutatják. Pl bárcsak meg se születtél volna, megkeseríted az életem, meg hasonlók.


Szerintem kiabálni rendben lévő dolog, csak az számít, mit mondasz, tehát ezek elsuttogva is szóbeli bántalmazások.

2021. máj. 16. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
36%
Én nem nagyon hallottam meg olyat ami kiverte a biztosítékot, szóval vagy magas az ingerkuszobom, vagy nem hallottam meg semmi durvát.
2021. máj. 16. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
63%

Bakker.

Ez a legcsunyabb szo amit hasznalok 😂


Masnal nem erdekel. Nem az en gyerekekm. Bar ettol meg sajnalom de nem fogok beleavatkozni. Ahogy en sem turom h beleavatkozzon mas! Nem tudom/tudjak az elozmenyt !

2021. máj. 16. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!