Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyukák! Ti fogytok a totyogó...

Anyukák! Ti fogytok a totyogó mellett??

Figyelt kérdés

Nekem mindenki azt mondta a terhesség alatt, hogy ne aggódjak, majd ha megszületik, lemennek a plusz kilók.

Aztán ez nem történt meg, majd azt mondták, hogy a szoptatással lemegy, De azzal se ment le. Aztán azt mondták, hogy majd ha már elkezdünk mászni, akkor szaladgálok utána, és lemegy. Aztán azt mondták, hogy ha már lejárunk a játszóra, És annyit rohangálok utána, akkor majd lemegy, de az összesen végigmentünk, és még mindig nem ment le egy deka sem, pedig tényleg egész nap jövök-megyek, aktív baba, nem zabálok vagy nassolok, mégsem megy le.


2021. máj. 21. 13:50
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
96%
Nem basszus 😂 Egy időben enni nem tudtam melletük és megsem mozdult meg a mérleg. Miért???
2021. máj. 21. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Én igen, de azért mert odafigyelek a kajára és heti 3x edzem/futok.


Sajnos ez a kismotor után szaladsz pár métert dolog kevés.


Legalábbis nálam is az volt

2021. máj. 21. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem, sőt híztam. Fogyni akkor kezdtem és adtam le 15 kg-t amikor elkezdtem intenzíven heti 5x mozogni és odafigyelni az étkezésre, csak a játszóteres futkorászástól senki nem fog lefogyni.
2021. máj. 21. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
74%
Hát az én totyogóm olyan gyorsan fut előlem, hogy sétálva utolérem... Így senki nem fog lefogyni. Nem a csodát kell várni, hogy majd kívülről megoldódik, hanem edzeni kell meg nem zabálni 💁‍♀️
2021. máj. 21. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Egy francokat. Masszívan rajtam van 10 kg.

Ettől függetlenül ma megdícsért a szomszéd, hogy "olyan jó ránézni magácskára, hogy két gyerek után se hízott el" 😂 70 feletti az úr.

Bár nem igaz (160/62), jól esett.

2021. máj. 21. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez nem attól függ, mennyire aktív a gyerek (és te :D ), én már két pofára zabálom a hamburgert majonézes krumplival, és még így is fogyok, már kb kezdek attól félni, hogy valami bajom van :/ (64 kg-vel estem teherbe, most 52 vagyok, és minden nappal látom, hogy kúsznak lefelé a dekácskák...) A gyerek meg oké, hogy megy és aktív és minden, de amit utána kell mászkálni meg cipelni, az nem egy nagy cucc, annyitól még sem edzettebb, sem karcsúbb nem lesz az ember. Ez szerintem nagyon nagy részben genetika, esetleg (bal)szerencse kérdése. De az biztos, hogy önmagában sem a szoptatás, sem a játszóterezés nem magyarázat egyikünk problémájára sem.
2021. máj. 21. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem.😂😂
2021. máj. 21. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Mert gyereket pesztrálni nem sport. Nem fog senki lefogyni attól, hogy a hinta meg a csúszda között sétálgat Ödönkével, és heti 3x nyom egy sprintet, amikor meglóg a kis cseles. Kb 20 kalóriával égetsz így el többet, mintha egész nap a fotelban ülnél. (Jó ez túlzás, de elhanyagolható :D )
2021. máj. 21. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Á, semmit nem fogytam, pedig napi 50x kell felmenni vele az emeletre és alig ülök valamennyit. Most kezdtem csak el diétázni, mert 0 alvás mellett nem akartam még ezzel is sanyargatni magam. Talán majd annak lesz valami eredménye a testmozgás mellett.
2021. máj. 21. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Híztam
2021. máj. 21. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!