Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit tennétek egy rossz anyával...

Mit tennétek egy rossz anyával? Hogyan kellene vele leülnöm beszélgetni?

Figyelt kérdés

Mindig csak magával foglalkozik és nem a gyerekkel.

Mióta megszületett a gyerek, másfél órákat edz, tinédzseresen festeti a haját (elől 4-5 tincs be van festve neki).

Eljár bulizni a 6 hónapos baba mellől, a gyereket hátrahagyva csinálnak programot a férjével.

Nagyon elhanyagolja a gyereket, és nem hiszem, hogy lennének benne anyai ösztönök, ami sem neki, sem a picinek, sem a párjának nem jó.


2021. jún. 8. 16:38
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
93%

Én simán rávágnám a kérdésre, hogy kamu, hogyha nem lenne egy ugyanilyen nagynéném, mint amilyen te vagy. Ő a tökéletes anya, aki otthon van 0-24be a gyerekkel, a napjai csak a takarításból, főzésből, gyereknevelésből állnak, és azért, mert más el mer menni bulizni, vagy közel ugyanolyan életet akar élni, mint amilyen gyerek előtt volt, akkor az egy rossz qrva, és nem anya.


Amúgy meg baromi rossz anya a kérdező ismerőse. Sminkel, hajat fest, elmegy bulizni.... a körmét ugye nem festi? Még csak az kéne!

2021. jún. 8. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
92%

Kérdező, csak nem irigy vagy?

Anyám otthon volt velem egész nap hét éven keresztül, mégse volt jó anya.

Az meg, hogy hajat fest, edz, meg tölt kettesben időt a párjával, egyáltalán nem baj. Ez a harmonikus élet titka, és nem pedig az, hogy azért, mert gyerek született, be kell gubózni a szobába, és csak a gyerek, csak a gyerek, csak a gyerek.

2021. jún. 8. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
98%
Ez lenne a rossz anyaság? Hogy nem ül otthon, mint egy vénasszony? Jól teszi, hogy megy, legalább nem lesz olyan megkeseredett, tudalékoskodó kis lelki toprongy, mint te.
2021. jún. 8. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%

Most akkor rossz anya vagyok amiért festetem a hajam, színes tincs van benne, tetoválásom van, edzek is otthon, párommal is töltünk időt kettesben és még bulizni is elmegyunk néha?

🤔

Nem érzem azt hogy azért mert anya vagyok meg kell szünnöm létezni

2021. jún. 8. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, vannak a fejedben gondok.

Miért baj az, hogy eljár szórakozni? Bulizni az emberek éjjel szoktak, akkor a baba úgyis nagyrészt alszik, max felkel x alkalommal. Nem a ballagásáról, nem az esküvőjéről marad le a gyereknek, hanem havonta x alkalommal egy éjszakáról.

Mi a baj azzal, hogy festeti a haját? Káros a gyerekre vagy mi?

Mi a baj azzal, hogy edz?



Fejtsd ki kérlek! Eddig csak annyit lehet kivenni, hogy nagyon irigy vagy, meg féltékeny, hogy nem szakadt meg az élete azután, hogy gyereket szült.

2021. jún. 8. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
És szerinted mit kellene tenni a rosszindulatú, irigy emberekkel? Hogyan kellene vele leülni beszélgetni?
2021. jún. 8. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
93%
Akkor ezek szerint csak az a jó szülő, aki otthon van a gyerekkel, magára köti, nem mozdul el mellőle, nem vesz levegőt nélküle, undorító, elhízott, zsíros és lenőtt hajú, és nem foglalkozik a párjával. Ehhez csak gratulálni tudok.
2021. jún. 8. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%

Én is edzek heti 3x-4x, csinálunk programokat kettesben, pedig két gyerekünk is van, 5 és 1 évesek.

Kapaszkodj meg, a nagyobbikért van hogy a mamája megy az oviba, sőt, még olyan is előfordul, hogy pénteken ottalszik nála. Még csak nem is azért, mert mi lepasszoljuk, hanem mert ő is és anyósomék is szeretnék. Gondolom most akkot csatlakoztam a szaranyák táborához? 😃 Mondjuk színes tincs az nincs a hajamban, talán még menthető vagyok.

2021. jún. 8. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
99%
Te ki vagy a történetben?
2021. jún. 8. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy mit mondanál neki?
2021. jún. 8. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!