Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Máté-Bence nevekről mit...

Máté-Bence nevekről mit gondoltok? Szerintem aranyos.

Figyelt kérdés

2021. jún. 9. 19:50
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
66%
Túl gyakori mindegyik, amúgy sem tetszenek.
2021. jún. 9. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
62%
Nekem gyereknevek, én jobban szeretem a komolyabb neveket. De ha neked ezek tetszenek, akkor hajrá! Vállalható, gyakori nevek.
2021. jún. 10. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
83%

Máté nem rossz, a Bence nem annyira tetszik.

De tényleg nagyon unalmasak, főleg a Bence. Lehet már azert sem tetszik. Sokszor nem is értem miért ilyen fantáziátlanok az emberek, hogy még mindig ez az első név már tíz eve minimum.

És az unalmas meg a nagyon kirívóan különcködő nevek között millió lehetőség van.

2021. jún. 10. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
52%
Szintén,a Máté elfogadható még,de a Bence a túlzottan elterjedésétől nem szép
2021. jún. 10. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
100%
Mind a két név szép. De tényleg gyakoriak, emiatt biztos nem választanám. Ha nem számít a gyakoriság, akkor miért ne adhatnátok?!
2021. jún. 10. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
58%

#2 Igen, a Máték, Bencék, Zoék, Lénák szülei vágják ezt az ember képébe. Releváns az ő véleményük?


Ha szerinted igen, akkor nevezd el nyugodtan Máténak vagy Bencének. Igaz, ő lesz kb. a hatodik azonos nevű az évfolyamában...

2021. jún. 10. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
70%
szép nevek, de a gyakoriság miatt nem adnám. Nekem is gyakori nevem van, szívből utáltam gyerekkoromban, hogy akárhol jártam, volt még legalább 2 ilyen nevű gyerek
2021. jún. 11. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

Szerintem a Máté név gyönyörű , a Bence név népszerűvé válását pedig nem értem. :) De amúgy adhatjátok azt is, ha nektek tetszik; de tehát így jó, hgoy ott van mellette a Máté név is, és akkor a Bence az mondjuk csak második keresztnév lesz. Vagy mindegy; de tehát lehetőleg énszerintem legyen ott neki a Bence mellett egy másik alternatíva; tehát önmagában én a Bencét semmiképpen nem adnám; a Máté másik névvel, akár előtte van, akár utána, úgy jó. De szóval inkább a Máté legyen szerintem elől, mert az szebb. :) Amúgy volt itt pár éve (1-2-3? éve) egy Bence nevű ember, aki kifejtette itt az oldalon, hogy miért nem szereti a nevét, ő tette fel a kérdést; már nem emlékszem pontosan rá, de azt tudom, hogy egy Bence nevű kérdezett a saját nevéről.

Remélem, nem bántottam meg senkit, és puszi mindenkinek, és szeretek mindenkit

2021. jún. 11. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Nagyon szép név mindkettő! Az nevezi unalmasnak, aki egyébként Kírának, Benettnek vagy Berndonnak hívná a saját gyerekét. Ha lenne gyerekem Máténak vagy Tamásnak nevezném ha fiú, és Annának vagy Évának ha lány.
2021. jún. 14. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó, ez elég nagy általánosítás. Szerintem is elcsépelt nevek, de a Benett, Brendon, Noel, stb újhullámos nevek sem tetszenek. Van kismillió más név. Nem csak ez a két véglet.
2021. jún. 14. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!