Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Kell fizetnem gyerektartást...

Kell fizetnem gyerektartást 18éves korig ha nincsen bejelentett munkahelyem, de vannak a nevemen ingatlanok?

Figyelt kérdés

Pl. Az állam nem fogja kifizetni helyettem a gyerektartást ha nincs munkahelyem?

Ha nem fizetem, gondolom elveszik az ingatlanjaim?



2021. jún. 19. 16:42
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
96%
Húzz gumit és nem lesz mégegy gyerek, aki után nem akarsz fizetni.
2021. jún. 19. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 anonim ***** válasza:
98%
Nálunk is nagybátyám leülte a gyerektartást, mert semmije nem volt, az állam fizetett helyette, de így hajtotta be az apán.
2021. jún. 19. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 anonim ***** válasza:
88%

Szóvsl ingatlanod van, de nem baj ha a kölyköd éhen hal? 🤮

Majd leülöd vagy mész közmunkára

2021. jún. 19. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 anonim ***** válasza:
97%
Felajánlhatod az egyik ingatlanod a gyerektartás helyett.
2021. jún. 19. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 A kérdező kommentje:
Szerintem meg az aljas, hogy megvan a lehetősége egy nőnek, hogy vállajon gyereket vagy ne. Albérletben lakik a lány, komolyan oda akarja szülni a gyereket? Az aljas, hogy erőszakosan a spermámat akarta, erre ment ki az egész és mivel nem akarok gyereket, de ő megakarja tartani, teljesen leszarom az ő életüket. Oldják meg maguknak. Felajánlottam neki minden segítséget, nem akar élni vele.
2021. jún. 19. 19:51
 16/35 anonim ***** válasza:
97%
Azt egyébként hogy csinálta, hogy erőszakosan elvette a spermádat? Lecsente a gumit a farkadról? Vagy egyenesen megerőszakolt?
2021. jún. 19. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 anonim ***** válasza:
96%
Megcsinálni könnyű volt ugye, de hogy felelősség meg kötelesség, az már ismeretlen fogalom neked. Hányok az ilyen mentalitástól.
2021. jún. 19. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 anonim ***** válasza:
5%
És akkor az asszony magától lett terhes? Ő is ugyanolyan bűnös, mint a kérdező. Sőt, még bűnösebb, mert a nő kezébe van a döntés a megtartást illetően, ő ítélte a gyereket az életre, mert megszülte. Nevelje fel úgy, ahogy akarja. Ne csak akkor legyen nagy a nők szája, amikor gyerektartást kell kikuncsorogni, hanem amikor felelős döntést kellene meghozni.
2021. jún. 19. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 A kérdező kommentje:

Köszönöm utolsó

Nyílván igaz, hogy én is bűnös vagyok abban a teherbe esésében.

A gyerekemnek MINDENT megakarok adni. Ottlenni mikor felnő.

Ezt kb 10év múlva tudom teljesen megalapozni.

Amíg nem embrió, addig nem élet.

Tehát itt lenne a lehetőség, hogy reálisan felmérjük a helyzetet.

Ha megtartja, én nem akarok felelősséget vállalni érte. Tudom, g*ciség. De az is g*ciség, hogy valaki a putriba szüli meg a gyerekét! Természetesen én intéznék mindent a vetetéssel.


Nem hiszem, hogy a vetetésnél az jobb, hogy valaki az anyjánál lakik és oda szüli meg a gyereket! Itt kb ez a helyzet

2021. jún. 19. 23:18
 20/35 A kérdező kommentje:

Egyébként mivel én felmérem normálisan a helyzetet, nem tartom jogosnak, hogy gyerektartást kelljen fizetnem. Mivel tudom jól, hogy nem fér bele.

Ha a nő így döntene, akkor vállalja ő egyedül a felelősséget a döntéséjért

Tudom g*ci vagyok

2021. jún. 19. 23:22
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!