Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Kell fizetnem gyerektartást...

Kell fizetnem gyerektartást 18éves korig ha nincsen bejelentett munkahelyem, de vannak a nevemen ingatlanok?

Figyelt kérdés

Pl. Az állam nem fogja kifizetni helyettem a gyerektartást ha nincs munkahelyem?

Ha nem fizetem, gondolom elveszik az ingatlanjaim?



2021. jún. 19. 16:42
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:
88%
Hát egy ilyen gondolkodású palit én nem neveznék férfinak, csak fiúnak.
2021. jún. 21. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:
57%

31


A nőnek sem volt több esze

2021. jún. 21. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim ***** válasza:
31 ezzel is teljesen egyet tudok érteni
2021. jún. 21. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:
96%
Hát csak irasd is át az ingatlanjaidat, ha van kedved egy rakás illetéket fizetni, aztán ha nincs miből behajtani, akkor jó lesz neked a böriben. Azért azon majd gondolkodj el, milyen munkát kapsz a későbbiekben, ha bejegyzik az erkölcsi bizonyítványodba, hogy voltál börtönben.
2021. jún. 21. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:
83%

Oh és nem úgy megy ám, hogy ülsz 5 hónapot és azzal letudva 25 éves koráig (ha addig tanul) a gyerektartás.

25 év sok idő, jó párszor le tudnak sittelni érte.

De a gyerek szempontjából végülis teljesen mindegy, hogy ülsz vagy fizetsz, ő mindenhogy megkapja a pénzét.

2021. jún. 21. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!