Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ez miért igazságtalan egy 3...

Ez miért igazságtalan egy 3 éves gyerekkel szemben? És miért van az, hogy az jó, hogy vigyázok rá, de ne "neveljem", ha egyszer én vigyázok rá?

Figyelt kérdés

Bátyám 3 éves gyereke nálunk volt és nekem kellett rá vigyáznom meg foglalkoznom vele, amíg a felnőttek beszélgettek. Többet biztos, hogy nem fogok rá vigyázni, az fix, mert kezelhetetlen és neveletlen. Nem lehet neki szólni.

Az még hagyján', hogy csúnyán beszélt (b+, buz1, k0cs0g), de elkezdett csipkedni, csak mert rászóltam, hogy így nem beszélünk. Én meg fogtam és visszacsíptem. Ráütött a combomra, én meg visszaütöttem a karjára, erre kirohant sírva, mint akit elevenen megnyúztak, hogy bántottam őt. Mondanom se kell, hogy bejött a gyerek gyönyörű szép anyja, akiről gyönyörű szép történetek keringenek a városban, hogy én hogy merem az ő kis pici babáját bántani, stb.


2021. jún. 21. 12:16
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
79%

Amikor vigyáztam az unokahugomra, az anyja külön megkért, hogy neveljem meg nyugodtan. Ha nincs fegyelmezés, nem fog szót fogadni a gyerek (nyilván).

Itt az a baj h amit csináltál az nem nevelés, hanem gyerekes verekedés volt.

Szerintem ne vigyázz rá többet, te sem vagy kész még rá és a gyerek is kezelhetetlen.

2021. jún. 21. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
79%

Egyetértek veled, soha többé egy percre se vigyázz erre a gyerekre. Ha rád akarják tukmálni, akkor közöld, hogy ilyen neveletlen gyereket nem vállalsz.


Mert az. Nagyon is. Már most látszik, hogy el van cseszve a gyerek. Fiam óvodás csoportjában senki sem volt ilyen böszme 3 évesen, de még később sem. Pedig volt a csoportban 15-20 gyerek, köztük olyan is, akinek az apukája börtönben ült. De még őróla sem mesélt ilyeneket a gyerekem. Szóval kb. ehhez mérheted, hogy mennyire el van rontva unokaöcséd nevelése.

2021. jún. 21. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
83%
Erre a beszédre és viselkedésre egyáltalán nem mentség vagy magyarázat, hogy 3 éves!
2021. jún. 21. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
42%
És? Hol mondtam, hogy jogos, ha a gyerek verekszik?
2021. jún. 21. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
65%
A beszed durva, lehet, hogy tènyleg neveletlen. Viszont èn is kiakadtam volna, ha visszaütsz vagy visszacsìpsz. De nem is kötelessèged rà vigyàzni, a szülők bìzzàk arra, aki ùgy fegyelmezi, ahogy nekik is tetszik.
2021. jún. 21. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
84%

Barátnőm és a gyereke pont ilyen. Rossz természete van,csúnyán beszél a gyerek előtt,neki panaszkodik,uszítja mások felé. A gyerek már 6 éves de már 3 évesen látszott a belenevelt rosszindulat. Nem ő tehet róla nyilván, de ha anyuci ezt akarja..

Ne vigyázz rá többet ,mert sajnos szajon nem veheted

2021. jún. 21. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
78%
Én sem vigyáznék rá többet, főleg hogy az anyuka is így áll hozzá. Nem tudja megnevelni a gyerekét, és még neki áll feljebb? Mert hogy rosszalkodik, egy dolog, de hogy így beszél? Ezt meg csak a szülőktől hallotta. Volt hogy én vigyáztam barátnőm fiára vagy ő az én lányomra (mindketten kétévesek), de mindig mondtuk egymásnak, hogy ha úgy van, nyugodtan szóljon rá, ha olyant csinálnak.
2021. jún. 21. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
80%

A gyerek neveletlen, kellene neki a nevelés, de te se neveleted ezzel, hanem kurvą gyerekesen összeverekedtél egy 3 évessel.


Fogd le a kezét és ne engedd el, az rosszabb neki, minthogy összeverekedtek, mint az ovisok.

2021. jún. 21. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
92%
Az &én fiam is csapkod, olyankor megfogom a kezét, ez többet ér nála mindennél, egyből mondja hogy nem bánt, ha mégis megint megfogom, de kicsit tovább. Szerencsére ez most bevált.
2021. jún. 21. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
85%
Én nyakon vertem volna a kis fost.. Kedve nem lett volna káromkodni.
2021. jún. 21. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!