Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ez miért igazságtalan egy 3...

Ez miért igazságtalan egy 3 éves gyerekkel szemben? És miért van az, hogy az jó, hogy vigyázok rá, de ne "neveljem", ha egyszer én vigyázok rá?

Figyelt kérdés

Bátyám 3 éves gyereke nálunk volt és nekem kellett rá vigyáznom meg foglalkoznom vele, amíg a felnőttek beszélgettek. Többet biztos, hogy nem fogok rá vigyázni, az fix, mert kezelhetetlen és neveletlen. Nem lehet neki szólni.

Az még hagyján', hogy csúnyán beszélt (b+, buz1, k0cs0g), de elkezdett csipkedni, csak mert rászóltam, hogy így nem beszélünk. Én meg fogtam és visszacsíptem. Ráütött a combomra, én meg visszaütöttem a karjára, erre kirohant sírva, mint akit elevenen megnyúztak, hogy bántottam őt. Mondanom se kell, hogy bejött a gyerek gyönyörű szép anyja, akiről gyönyörű szép történetek keringenek a városban, hogy én hogy merem az ő kis pici babáját bántani, stb.


2021. jún. 21. 12:16
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
90%
Hat ne vigyázz rá, ha nem akarsz és kész.
2021. jún. 21. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!