Van okom félni?

Figyelt kérdés

Mára nem várom és Ma reggel teszteltem.. Halvany rozsaszin, de láthato +..

Viszont meg fog jonni erzesem van.. Folyasom bővebb mint szokott lenni.. Szerintetek?



2021. ápr. 7. 09:30
 1/5 anonim ***** válasza:
70%
Gratu a babához :)
2021. ápr. 7. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
A halvány is pozitív, de ha addig nem jön meg, csinálj pár napon belül másik tesztet. A meg akar jönni érzés terhesség során is lehetséges.
2021. ápr. 7. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
A meg fog jönni érzés marha gyakori pár hetes terhesen.
2021. ápr. 7. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nézd, ha reálisak akarunk lenni 12. hétig minden esély megvan a vetélésre, akármilyen fájó erről beszélni, de ez tény. Ha meg reméljük megmarad, akkor meg már egész életedben lesz okod félni valami miatt éppen 😄 a halvány pozitív jó jel, valószínű elindult valami és igen, ahogy előttem is írták sokan vannak úgy, hogy úgy érzik meg fog jönni, pedig már terhesek. Nálunk nem tervezett baba volt, napokig vártam mikor jön meg úgy görcsöltem, aztán felmerült a gyanú és akkor lepett meg a teszt.
2021. ápr. 7. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Kedves 4es teljesen igazat adok :) es gratulalok a babahoz 😍
2021. ápr. 7. 13:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!