Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Negativ terhességi teszt. Úgy...

Negativ terhességi teszt. Úgy állitják be , mintha én lennék a hülye. Szerintetek?

Figyelt kérdés
Hát ki mással osztaná meg az örömet az ember , hogy a párjával nagyon belehuztak a babaprojektbe s úgy sug az érzése , hogy most bizony sikerült? Hát persze a szülőkkel! Természetesen ez csak egy belső megérzés (ami közel sem biztos persze). Erre anyuka beállít egy terhességi tesztel , hogy ez biza már 3 nap után is megmondja , hogy terhes vagy-e! Igazából természetesen ez isis. Napi szinten próbálkozunk. Hát sejtettem , hogy negativ lesz a teszt , 8 nap alatt nekem ne akarja bemesélni , hogy a teszt megmondja ezt. Negativ is lett. Megkaptam , hogy én vagyok a hülye s ne is reménykedjek mert ez itt fixen megmutatta , hogy nem vagyok s leszek terhes. (Mensi köv hónap 8.-án jönne) most én lennék tényleg a bolond? Bizakodhatok még? Komolyan lenne teszt ami máris megmutatná?

2021. jún. 26. 22:30
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
83%
Fogalmad sincs, mennyit küzdöttünk ezekért a gyerekekért. Vegyél vissza, nem anyáddal beszélsz!
2021. jún. 26. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
86%

Nézd, én igazán jóban vagyok anyukámmal, és azt is említettem neki, hogy gyereket tervezünk. De soha eszébe se jutott volna bármilyen módon utalni az "aktusra", amiből fogan a gyerek. Nem azért, mert azt hiszi, szűznemzéssel foganok, hanem mert ezt ebben a formában durva határátlépés emlegetni. Egyszerűen nem való. Ez csak és kizárólag a párra tartozik.

Ha ezt se te, se a szüleid nem érzitek, akkor még lesznek csúnya harcaitok később.

2021. jún. 26. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%

Nyilván nincs ilyen teszt, és ha oda is adja neked gondolom nem tart fegyvert a fejedhez, hogy ott és akkor csináld meg.

Megköszönöd, félreteszed a tesztet és tereled a témát. Majd ha aktuális lesz, megcsinálod.

Mellesleg nézz utána a tesztnek, és bizonyítsd be, hogy nem, 3 nappal a fogantatás után semmi nem mutatja ki a terhességet.

Melyik tesztről van szó egyébként?

2021. jún. 27. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%
úgy sug az érzése , hogy most bizony sikerült?--> ebből nagy csalódások lesznek...
2021. jún. 27. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
83%

Szerintem anyukád a predicor early tesztet vehette meg, csak benézte a csomagoláson az infót, az ugyanis a nemvárt menzesz előtt 3 nappal már mutathat eredményt. Gondolom neki csak a három nap ment át, mint infó, a többi felett elsiklott.

Három nappal aktus után még egy ultramodern egészségügyi AI szuperszámítógép által vezérelt nanorobot se mondja meg, hogy terhes vagy-e.

2021. jún. 27. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
50%
Szia!Még nem biztos hogy nem sikerült.Majd tesztelsz 1 hét múlva és lehet pozitív lesz.Korán teszteltetek,ennyi.Anyud valamit benézett de nagyon.Biztos ő is szeretné már hogy unokája legyen erről van szó de nem jól gondolta a tesztet mert még beágyazódás sem történt meg.Ha kellemetlen ez így neked akkor tereld a témát és kész.Akkor szólj neki ha már tuti a baba és örülhet veled együtt
2021. jún. 27. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
52%

"Úgy állitják be , mintha én lennék a hülye. Szerintetek?"


Igazuk van.

2021. jún. 27. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
72%

Mindenki kérdező, aki kicsit is tisztában van vele, hogy hogy zajlik a női ciklus, hogy lehet teherbe esni, az tudja, hogy megjön a menstruációd. Utána eltelik kb. 14 nap, akkor van ovulációd, ekkor a legnagyobb esélyed teherbe esni. De attól, hogy volt egy sikeres aktus, attól még nem vagy terhes ekkor még. Kell kb. 10 nap, mire megtörténik a beágyazódás. Hisz, ha bár megtörténik a megtermékenyítés, de nincs beágyazódás, akkor nem beszélhetünk terhességről. Ha megvan a beágyazódás, akkor mondhatjuk azt, hogy terhes vagy. Viszont a terhesség ezen, nagyon korai szakaszában még nem termelődik hirtelen sok hcg nevű hormon, amit ugye érzékel a teszt, szépen, fokozatosan emelkedik a szintje. Az, hogy 3 napos terhesség, az azt jelenti, hogy kb. a ciklusod 27. napja körül vagy, amikor kb. aktuális lenne a következő vérzésed. Tehát ezt azért magyarázd el anyukádnak és akkor nem áll neki a ciklusod közepén tesztekkel erőlködni...

És egyébként bár jóban vagyok anyukámmal, sőt amikor teszteltem, akkor anyósom várt a folyosón a férjemmel, de egyikük se mászott bele az életünkbe, hogy na, mikor voltatok együtt, mikor lesz már baba, mikor tesztelsz? Szerintem ez mindenkinek a saját, privát szférájához tartozik, hogy mikor tesztel. A szülőnek meg majd megmondod, ha pozitív lesz, mert eljön a tesztelés értelmes ideje, vagy voltál már orvosnál és megerősítette a tényét.

2021. jún. 27. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
63%
Szomorú. Ezt, amit most itt oktatás jelleggel kifejtettek neked, anyukád egyik feladata lett volna továbbadni neked. :( Ha kislányod lesz, te ne mulaszd el időben megtanítani neki, hogyan működnek a dolgok a testében és utána tiszteld a privát szféráját!
2021. jún. 27. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!