Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szerintetek kinek volt igaza?...

Szerintetek kinek volt igaza? Ti mit tettetek volan ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés

A kérdés nem rólam szól de az egyik ismerősöm 7 éves gyerekébe a környéken élő nagyobb 17-18 éves gyerekek kötöttek bele az utcán úgy hogy a szülők is ott voltak, elkezdték mondani hogy "milyen csicskán öltözik" stb... Majd a gyerek apja rájuk szólt hogy fejezzék be mire beszóltak neki hogy "kussolsz!, a csicska gyerekedhez beszéltünk!" Aztán azt mondta az egyik hogy joguk van így beszélni a vele mert ők a menőbb gyerekek vagy menjen a kisgyerek az egyikükkel bunyózni ha mer különben a csicskájuk lesz mire az ismerősöm mondta hogy "te normális vagy? A fiam 7 éves" erre megkérdezték hogy "na és"? Az ismerősöm párja aztán elkezdett kiabálni velük mire az egyik elkezdett fenyegetőleg hadonászni felé erre az

ismerősöm párja megütötte mire a gyerek elkezdett kiabálni hogy megmondja az anyjának. Aztán a gyerek szülei elmentek hozzájuk balhézni és feljelentéssel meg perrel fenyegetőzni és követelték hogy kérjenek bocsánatot mindketten a gyereküktől (holott csak az egyikük vágta pofon a gyereküket) és amikor mondták hogy mit művelt a fiuk meg a haverja csak annyit reagáltak hogy azt nem mentség a saját gyerekük nevelése csak rájuk tartozik senki másra de csak még jobban elfajult a veszekedés mert ismerősömék azzal vádolták őket hogy de egyáltalán nem nevelik a gyereküket és felhozták a gyerek korábbi balhéit is. Azóta nem tudom mi történt de szerintetek kinek volt igaza? Végülis még saját gyereket sem szabad megütni másét pláne nem és azért mégis csak az ismerősö párja volt az aki felnőttként megütött egy gyereket bár igaz hogy előtte a gyerekek minősíthetetlenül viselkedtek. Ti mit tettetek volna hasonló helyzetben? Kinek adtok igazat?



2021. júl. 1. 17:37
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 51/83 A kérdező kommentje:
A szexuális zaklatás nyilván már egy olyan kategória ami perelhető. Na de a sima bunkóság ami még nem nagyon extrém vagy éppen nagyon extrém de nem perelhető már egy másik dolog. Persze nem jó a bunkóság de mi a megoldás? Az egyetlen helyes opció az hogy elviselni lehet és ennyi. Azt pedig hogy mi bunkóság mi nem nem mindig egyértelmű még durvább helyzetekben sem.
2021. júl. 1. 21:44
 52/83 A kérdező kommentje:
52 Tovább menni hazafelé aztán a házakba már csak nem mennek utánuk. Ameddig nincs veszélhelyzet a fizikai erőszak felesleges.
2021. júl. 1. 21:45
 53/83 anonim ***** válasza:
100%

" A gyerekek gyakran beszélnek így a felnőttekkel..."


Jajjjj már megint te, 17 éves kisfiú aki nem érti miért baj, ha a kamasz kvaanyázza a azülőt, és gyámügyet hívna arra, aki ruhát vesz karácsonyra? Nem unod még Mucus?

Igen tudjuk te csak egy 17 éves kisfiú vagy, akinek csak jogai vannak, kötelességed semmi. Ja és azt is tudjuk, hogy nagykorúsírani minimum 25 éves kortól szabadna. 🤣

2021. júl. 1. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/83 anonim ***** válasza:
100%

#54! Végre, hogy felismeri valaki, rajtam kívül🤝

#36

2021. júl. 1. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/83 anonim ***** válasza:
100%

Ja mostmár hirtelen 41 éves vagy, hagyjuk már.

Az a baj hogy fél perc alatt felismerhető vagy. Kitalálom BP 5.keretben élsz.

Igen a BP-en kívül minden város putri, meg bezzeg más ország is stimmel. Fennakadt a lemez.

2021. júl. 1. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/83 A kérdező kommentje:
54-es Te miről beszélsz?
2021. júl. 1. 22:00
 57/83 A kérdező kommentje:
Hol írtam hogy 41 éves vagyok?
2021. júl. 1. 22:01
 58/83 anonim ***** válasza:
100%

#55 nem létezik, hogy 2 ilyen hülye legyen a világon.

Várd ki, most jön az, hogy mi vidéki prolik vagyunk tuti meg támogatjuk a gyerekbántalmazást azzal, hogy 18 éves roma stílusban kötekedő "kisfiúkat" vernének meg. Ja meg ezért XY országban mennénk a böribe, mert XY országba a 17 éves kisfiúk azt csinálnak amit akarnak. Büntetlenül...

Lapozzunk.

2021. júl. 1. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/83 anonim ***** válasza:
59-es, akkor én még örülhetek, hogy csupán egy rossz hírű, régimódi és konzervatív városban élek, ugye? Győrről van szó egyébként. :-) :-) :-)
2021. júl. 1. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/83 anonim ***** válasza:
100%

Elég hamar leesett, hogy ki vagy, de tegyük fel, hogy igaz, amit kérdezel. Én valószínűleg megmondtam volna a kis csicskáknak, hogy fejezzék be, ha erre nem képesek, akkor meglátjuk, hogy a rendőrökkel szebben beszélnek-e. Az ilyesféle kis sz*rosok már attól elhuznak, ha csak megemlited, hogy rendőrt hívsz, de ha ottmaradnak, hát annál jobb.


Egyébként meg ne nevezz már 17-18 eveseket gyereknek. Ezek már nem gyerekek. Kis suttyók, az tény, de már nem gyerekek, ebben a sztoriban egy gyerek van, a hétéves, akibe ezek a gyökerek belekötöttek.

2021. júl. 1. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!