Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit tegyek, hogyha 3 éves...

Mit tegyek, hogyha 3 éves gyerekem még mindig nem teljesen szobatiszta?

Figyelt kérdés
Pisilni wc-be pisil, de még mindig pelenkába kakil. Azt akarom, hogy ne oda kakiljon. Mivel vehetném rá a normális szobatisztaságra?
2021. júl. 4. 20:02
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
10%
Ne adj rá pelenkát. Hamar rá fog jönni, hogy nem vicces bekakilni
2021. júl. 4. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
97%
Kakilás előtt jelzi, hogy kakálnia kell?
2021. júl. 4. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
95%

Én komolyan írtam a gyurmazast. De látom jelentették.

[link]

De számtalan cikket találhatsz ha beírod a Google-ba h "szobatisztaság- gyurmazas"


Lehet hülyén hangzik de igaz.

2021. júl. 4. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
46%

Miért nem hagyod békén???


Írtad, hogy már most problémát okozott neki az erőltetés.


Mit kell tenned? Várni, basszus. Türelemmel, mint egy felnőtt ember!


Nem igaz, hogy nem éred fel ésszel, hogy ez nem olyan, mint a pisilés.


Sajnálom azt a gyereket, mert nem vagy vele megértő és empatikus.


Ez egy érési folyamat. Nem tudod siettetni, ahogy a fogzást és a járást sem.


Piszkosul mindegy, hogy hova kakil. Nagyon mindegy, és magánügy, családi ügy.

Senkinek semmi köze nincs hozzá.

2021. júl. 4. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
96%
Majd meg fog érni rá. A szobatisztaság idegiérés függvénye.
2021. júl. 4. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:

Ja, mert itt mindig mindenki empatikus. Ezért csúszik ki minden. A járás ideje: most már nem 18 hónapos korban kell tudni járnia, hanem 22.

A szoptatás ideje: most már nem egy éves korig kell leszoknia róla, nem is kettő évesen, még egy 7 éves gyereknél normális, hogy szopikázik.

A beszéd ideje: eddig kettő évesen már két-három szavas mondatokba kellett tudnia a gyereknek beszélni, most már tök normális, hogy 2,5 évesen egy büdös szót nem tud.


Szerintem eddig is elég empatikus voltam vele.

2021. júl. 4. 21:54
 7/25 anonim ***** válasza:
96%

🤦‍♀️ Csak tudod hiába erőlteted ha nem érett rá. Csak azt fogod elérni, hogy rástresszel,nem fog kakilni, visszatartja napokig.. Amitől majd besül és fájni fog, ami miatt majd méginkább nem mer majd.


De hajrá. Erőltesd. Aztán ne picsogj majd, hogy a gyerek megmakacsolta magát,mert erőszakos vagy.

2021. júl. 4. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
98%
Amúgy igaz. Szarra se mész szó szerint is és kepletesen is azzal ha erolteted. Még inkább meg fogja magát makacsolni. Van egy idiota ismerősöm aki a lányát szabályosan megnyomorititta ezzel.
2021. júl. 4. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:
Akkor mondjátok meg ti az óvónőnek, hogy a gyereketek nem képes arra, amire egy vele egyidős gyerek képes, és vigye le bölcsibe, mert csak ott cserélnek pelenkát, mert óvónéni megmondta, hogy nem ad rá sz4ráshoz pelenkát, az nem ovisoknak való. Égjen a te pofád.
2021. júl. 4. 22:08
 10/25 anonim ***** válasza:
97%

Ha neked ez miatt ég a pofád lelke rajta..

Az én gyerekem 4.5 éves korig csak pelusba kakilt,és képzeld kicserélték minden szó nélkül.

Sajnálom a gyereked, mert az írásodból lerí, hogy egy bunkó paraszt vagy..

Én bemennék az ovivezetőhőz és vele meccselném ezt le..

2021. júl. 4. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!