Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Alkalmazkodjak hozzá én?...

Alkalmazkodjak hozzá én? Gyermekem apja nem a megbeszéltek szerint tudna jönni.

Figyelt kérdés

Egyedül nevelem a gyereket,apja külföldön él és dolgozik.

A koronavirus miatt idén 1 alkalmommal volt itthon pár napot. Tudott volna jönni többször is de nem akart tesztet csinálni. Nrm az ára miatt hanem mert "ne turkaljanak az orromba". Decemberbe felajánlottam azt is hogy kifizetem a magyar teszteket csak tudjon jönni karácsonyra gyerekhez. Inkabb nem jött.Szóval ritkán jön de a gyerek imádja az apját.

Már január óta mondom neki higy aug utolsó 2 hetére irja ki a szabit. Akkor már nem lesz semmi tábor nem tudom hova rakni a gyereket. Nekem fix leállásom van aug első 2 hete.

Ősztől iskolaba megy az ovi nem engedi hogy menjen aug 16-tól már.

Tegnap közölte hogy nem tud akkor jönni már a fönöke ki irta maganak azt a 2 hetet. Ő most akarta ki irni a szabit. Akkor akarna jönni mikor én is itthon leszek.

Én is akartam a gyerekkel lenni a szabadsagomon,nem csak a monoton hétköznapok mindig. Egy nyaralásra is sporoltam,lefoglaltam. Most mondjam le azt is? Szivem szerint nem engedném jöjjön,a birosagi papirokba is aug 15-30ig van beirva meg julius 1-15ig. De a gyerek szereti és varja h jöjjön hozzá.

Rugalmasan kezeltük eddig ezt a dolgot,ha jött kikértem oviból is.

Most nagyon nem akarom jöjjön.


2021. júl. 8. 06:46
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯
 1/100 anonim ***** válasza:
87%
Ne alkalmazkodj...oldja meg ha akar jönni
2021. júl. 8. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/100 anonim ***** válasza:
14%

Értelmes ember nem utazgat koronavirus alatt, mert felelősséget vállal magáért és a közösségért. Van aki ezt nem érti meg, annál használják a "mert nem akarja, hogy az orrában turkáljanak" kifogást.

Ha egomanias vagy és nem érdekel a gyereked, akkor hajrá, tartsd magad a megbeszéltekhez. Ha érdekel valamennyire a gyerek, akkor engedd az apjával lenni.

2021. júl. 8. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/100 anonim ***** válasza:
15%
Lehetnél kicsit rugalmasabb. A gyerek szereti és várja, ez kellene, hogy fontosabb legyen, te vagy vele eleget. Talán élveznéd is a nyaralást egyedül, hogy csak magaddal kell foglalkozz. Amúgy hány éves?
2021. júl. 8. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/100 anonim ***** válasza:
89%

3as neked nincs gyereked igaz?


Dolgozó szülőknél kb évi egy hét van mikor nyaralhatnak, a gyerekkel lehetnek a napi rutin nélkül...és ezt mondja le a kérdező egy olyan valakiért aki láthatóan tojik a gyerekre?


A pasi is egomániás és önző ha ezt elvárja

2021. júl. 8. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/100 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem ne mond le a nyaralást, mert az exed még variálhat addig, annyira nem bíznék benne és szegény gyerek maradna megint hoppon.
2021. júl. 8. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/100 anonim ***** válasza:
19%
egyrészt kapja be, másrészt meg nem köteles akkor jönni, amikor te mondod, csak mert akkor nem tudod hova tenni a gyereket.
2021. júl. 8. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/100 anonim ***** válasza:
19%

4!


Egomanias? Ezt miből szűrted le? Abból, hogy vírus alatt nem utazgatott? Vagy abból hogy mégsem kapta meg a kert szabadságot?

2021. júl. 8. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/100 anonim ***** válasza:
17%

Én is akartam a gyerekkel lenni a szabadsagomon


Ha tőle elvárod, hogy álljon le balhézni a főnökkel a dátum miatt, te miért nem teszed? A gyerk szereti az apját, örülj, hogy jön végre valamikor, és a gyerk érdekében változtass te a szabid időpontján.

2021. júl. 8. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/100 anonim ***** válasza:
86%
A nyaralásod ne mond le. De az csak 1 hét gondolom. Akkor jöjjön a másik héten, mikor otthon vagytok.
2021. júl. 8. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/100 A kérdező kommentje:

Nálunk bezár a gyár arra a 2 hétre én nem tudok variálni. Nekik nincs fix leállás,ha időbe ki irja a szabit tudott volna jönni. És a bírósági papirokba is aug 15-30 szerepel.


Azért mondtam tesztet csináltasson és úgy utazzon a vírus miatt. Mikor már facen egy csoportba azt olvasta h nem igen foglalkoznak a határon senkivel akkor teszt nélkül utazott haza.


Én a gyerekkel szeretnék nyaralni menni,nem egyedül. Nagyon vártam ezt a leállást hogy végre ne csak a hétköznapok rohanása legyen.

2021. júl. 8. 07:42
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!