Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit tennétek ebben a helyzetbe...

Mit tennétek ebben a helyzetben? Vállalnátok gyereket 40 évesen, epilepsziásan, ha nagyon szeretnétek?

Figyelt kérdés

Régóta diagnosztizált epilepszia, amelyre egy gyógyszer használ csak, amely magzatkárosító, terhesség alatt nem ajánlott a szedése. Ha ennek ellenére is vállalom, alá kell írni egy csomó papírt, hogy minden felelősség engem terhel, mert védi magát a gyártó és az orvos is.


Lecserélhetném másik gyógyszerre, de akkor viszont ha nem használ (eddig a fenti kivételével egyik se használt), akkor a babát meg a visszatérő rohamok károsítják és engem is.


Ti hogy döntenétek? Nem is vallanátok?



2021. júl. 19. 22:41
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
73%
Nincs az az ég.
2021. júl. 20. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
100%

Amúgy többet ártana ha gyógyszert nem szed és terhesen mintha szeded

Amúgy ne itt kérdezd ezt meg hanem beszélj kezelö orvossal és egy genetikusal,én beszéltem az első terhességem elején egyél,és meg nyugtatot mind két orvos hogy nem lesz baja gyereknek,nem is lett.

2021. júl. 20. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim válasza:
90%
Én mielőbb gyógyszert váltanék és gyereket vállalnék.
2021. aug. 30. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!