Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Egy gyerek vagy tobb gyerek?

Egy gyerek vagy tobb gyerek?

Figyelt kérdés
Melyik verzio kenyelmesebb ha lusta tipus vagyok?
2021. júl. 21. 10:01
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
Nem attól lesz valaki önző vagy nem önző hogy egyke vagy hogy van e testvére 🤦
2021. júl. 22. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
21, Nagyon sok esetben pedig igen! Láttam én már ilyen gyereket, a saját lányom csoporttársa méghozzá.
2021. júl. 22. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:

Zseniális. Én meg a fordítottját. Önző ember, akinek van testvére és önzetlen egyke.

Csak két példa:

A férjem gyerekei iszonyatosan önzőek, csak magukra gondolnak, én én én, nekem legyen jó. Az hogy a másiknak az hogy esik, nem érdekes.

Emellett barátnőm egyke gyereke meg mindenkivel kedves, megoszt mindent, felajánja hogy segíthet e. Pedig csak 8 éves.

Az hogy neked rossz tapasztalatod van, nem következik belőle hogy csak ez van, de még az se hogy az egykeséggel függ össze.

2021. júl. 22. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
Teljesen mindegy, a testvérek mindig ott lesznek egymásnak! <3
2021. júl. 22. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
Ez se igaz 🤦 én több nem jó vagy rossz felnőtt testvérkapcsolatot láttam, mint kifejezetten jót. De szép gondolat ♥️
2021. júl. 23. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:

De nagyon is igaz. Ha a szülők már nem lesznek a testvéreknek akkor is lesz kire számítania.


Minden relatív amúgy. Ha nagyanyámnak fütyije lett volna akkor nagyapám lett volna.

Nem kell folyton a negatív példákból kiindulni, azt írtad. Akkor mi ez a negatív felnőtt testvérkapcsolat szöveg?


Csak mert egyke vagy nem kell itt bizonygatni hogy milyen hej de jó. Majd rájössz később. Bár akinek nincs testvére az sosem fogja megtudni, hogy mit vesztett.

2021. júl. 23. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
Van testvérem. Nem tudom honnan vetted, hogy nincs.
2021. júl. 24. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
A lusták is megváltozhatnak, ha gyermekük lett. Napi 24 órában topon kell lenni.
2021. aug. 14. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!