Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Egy gyerek vagy tobb gyerek?

Egy gyerek vagy tobb gyerek?

Figyelt kérdés
Melyik verzio kenyelmesebb ha lusta tipus vagyok?
2021. júl. 21. 10:01
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
60%
0 gyerek.
2021. júl. 21. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
75%
1 gyerek se 🤣🤣🤣
2021. júl. 21. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim válasza:
60%
Ha lusta vagy de akarsz valamit babusgatni akkor kutya. Nem véletlen nő a népszerűsége a kutyatartásnak. Egyszerűbb, olcsóbb, 0 felelőség, és egész életében a kis rabszolgád marad. Nem kövezelőzik, nem felesel....
2021. júl. 21. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
83%
Huha :D Mindkettő máshogy fárasztó :) Amúgy én is lusta vagyok, és 3 gyerekünk van.
2021. júl. 21. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 A kérdező kommentje:

Azt elfelejtettem irni hogy van mar egy gyerekem. 11 honapos. Probalok meguszni sokmindent ha tobbszor kel mint 2 akkor magam mellett hagyom az agyban neha nezhet tvt (kb 10 percig koti le es jatszik tovabb) szoptatom meg szoktam nyomkodni a telot mellette mig jatszik stb szoval nem feszulok ra es ha alszik kikapcsolodom vagy vele alszom. (Sokat jatszom is vele nem csak telozok) az erdekelne hogy mennyire eri meg hogy ha lesz teso hogy jatszanak? Nem akarok kis korkulonbseget min 3 ev lenne koztuk.


De ha tobb a munka vele akkor lemondok a masodik gyerek gondolatarol. Neha azt olvasom konnyebb kettovel ez igaz?


Ha tobb gyereked van konnyebb volt eggyel?

2021. júl. 21. 10:43
 6/28 anonim ***** válasza:
44%

Az együtt játszás kezdete kb. akkorra tehető, amikor a kicsi 3 éves lesz. Előtte viszont sok konfliktus lesz belőle, hogy azzal akar játszani, amivel a nagy, hisz az az érdekes.

Egyetértek 1-es és 2-es válaszolóval. A meglevő gyereket már nem tudod visszacsinálni, de ilyen mentalitással ne szülj neki testvért.

2021. júl. 21. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
51%
Kis korkülönbséggel nekem könnyebb volt 2-vel, mint eggyel, mert lekötötték egymást nagyon hamar, nem kell 0-24 szórakoztatni őket. 3 év viszont már sok ehhez szerintem.
2021. júl. 21. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
70%
Nekem négy fiam van és könnyebb most, mint eggyel. Bármennyire is furcsán hangzik. Szépen eljátszanak egymással, ameddig megfőzök, stb. A nagyfiamat ameddig egyedül volt nekem kellett egész nap szórakoztatni.
2021. júl. 21. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 A kérdező kommentje:

Koszi az oszinte valaszokat ilyenekre vagyok kivancsi.


6: szerintem sok anyanak ilyen a mentalitasa csak nem merik kimondani. De ertekelem hogy leirtad mit gondolsz. En eleve igy kepzeltem az anyasagot hogy en is elvezzem kicsit.


Nem merek egyebkent kis korkulonbseget vallalni (lustasagombol adodva) ugyhogy igy lehet hogy nincs ertelme tenyleg.

Ennyit szamitana 1-2 ev?

2021. júl. 21. 10:52
 10/28 anonim ***** válasza:
56%

Nekem van 4 fiam.


A legkisebb és a legnagyobb között 4 év a korkülönbség, mégis elvannak. Hülyeség, hogy csak az 1-2 év a jó

2021. júl. 21. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!