Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Babafészek vélemények? Van rá...

Babafészek vélemények? Van rá szükség? Varrattatni érdemes?

Figyelt kérdés
Eddig azt hittem szeretnénk fészket, de most elbizonytalanodtam. Tényleg van rá szükség? Ha úgy döntünk beszerzünk egyet eleg ha varrattatunk vagy a inkább a bolti a tuti? Ti meddig hasznaltatok? Szerette a babátok?
2021. júl. 23. 21:43
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
43%
Vettünk, igaza
2021. júl. 23. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
59%

Nekünk volt, nem hasznaltuk ki. Egyedül aludt a kis agyban altalaban. Kb 2 3 hetet ha volt hasznalatban. Utana at adtam az unoka tesomnak ö meg ennyit se hasznalta, es at passzolta egy szinten varandos rokonnak :))

Nem volt jo befektetes.

En allanfoan feltem, hogy oda kuszik a baba az oldalahoz es meg fullad

2021. júl. 23. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%

Bocsi, előbb nyomtam entert.


Vettünk, de igazából nem használtuk ki. Annyi haszna lett, hogy most a jatekbabak jokat alszanak benne. :D

2021. júl. 23. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
60%

Amit igazan nagyon jol ki hasznaltam az a baba kocsi volt. Egy idö utan pedig a rezgö pihenö hinta.

Következö babamnal beto hintara szeretnek be ruhazni, szerintem sokkal jobb mint a baba feszek.

2021. júl. 23. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
60%
Felesleges.
2021. júl. 23. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
62%
Nem vettem, mert nem tartottam fontosnak bár tetszett.🙂 úgy gondoltam, hogy felesleges, mert hamar kinövi. Nem bántam meg.
2021. júl. 23. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
72%
Vettünk, nekünk nagyon jól jött.
2021. júl. 23. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
59%

Mi szeretjük. Az az "ágya", akárhová megyünk leteszem, és nincs gond az alvással. Emellett a fiam rettenetesen fetreng, így ez ad neki egy határt, hogy ne verje szét magát a kiságyban, vagy guruljon le anyósoméknál a franciaágyról.

Szeret a henger részéhez hozzábújni, vagy ha melege van, akkor felpakolja rá a lábát.

Születése óta használjuk, most 1,5 éves és most cseréltük le egy xxl-es méretűre.

Az első egy helyi kézműves csajtól van, a mostani viszont sima bolti. A varratott szerintem strapabíróbb, de ez ugye függ attól, ki csinálja.

2021. júl. 23. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
51%
Első gyereknél megbántam, hogy nem vettünk. Másodiknál varrattam neki, nagyon jól is jött. Már féléves, de még mindig bele szoktam tenni (nagyobb méretű), a nappaliban van, ha napközben ott vagyunk többnyire, és elfárad játszás után, oda rakom.
2021. júl. 23. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
64%
Nekünk volt, szerette.
2021. júl. 23. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!