Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Babafészek vélemények? Van rá...

Babafészek vélemények? Van rá szükség? Varrattatni érdemes?

Figyelt kérdés
Eddig azt hittem szeretnénk fészket, de most elbizonytalanodtam. Tényleg van rá szükség? Ha úgy döntünk beszerzünk egyet eleg ha varrattatunk vagy a inkább a bolti a tuti? Ti meddig hasznaltatok? Szerette a babátok?
2021. júl. 23. 21:43
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
52%
Volt, szerettem nagyon, mert ha köztünk aludt, akkor abba tettem, így nyugodtabb voltam én is.
2021. júl. 23. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
53%

Mi kaptunk egyet ajándékba, és abban alszik a babánk mellettem. (A kiságyában csak napközben hajlandó, akkor is egyhuzamban csak fél-egy órát.)

Úgyhogy nekünk bevált, használjuk. Nem tudom érdemes-e varratni.

2021. júl. 23. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
53%

Vettünk, nagyon szeretjük.

Mikor kinőtte vettünk XXL méretű, 1 évesen is abba aludt.

Nagyon sokat használtuk. Bárhova magunkkal vittük és jobban aludt.

2021. júl. 23. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm, hogy ennyien írtatok! :)


Igazaból brutál nehéz szerintem eldönteni mi kell majd Neki tényleg, és mi az amire költünk aztán soha nem fogjuk használni..

2021. júl. 24. 06:39
 15/19 anonim ***** válasza:
68%
Van akinek bejön van akinek nem.nekünk nem is volt attól még teljesen jól aludt nappal is a kiságyába lányom.vagy babakocsiban.
2021. júl. 24. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
48%
Az első gyereknél nem volt, nappal a kanapén aludt, ráértem őrizni. Most a másodiknâl én is gondolkodom a babafészken. Nem kicsi az a 30x70 belső méret, amit általában a boltban kapni lehet?
2021. júl. 24. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
55%
Vettünk és nagyon szerettük. Amíg nem volt, mindig felébredt a kiságyban, fészekben pedig nagyon jól aludt. Volt olyan is, hogy közöttünk aludt az ágyban a fészekben. Ha mentünk rokonokhoz, szintén ebben altattuk. Amíg nem tudott forogni, addig használtuk csak, utána kényelmetlen volt neki.
2021. júl. 24. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
50%

Mi vettünk, nem bántuk meg. Mi az alap kicsi méretet olyan fél éves koráig bőven ki tudtuk használni. Nem vettünk nagyobbat, mikor kinőtte, de addig bőven szuper volt. Bárhová mentünk, kényelmesen tudott aludni, olyan volt neki, mint otthon :)


Én a pólyával voltam így, mint amit itt írtak páran. Vettem, mert mindenütt azt olvastam, hogy az dejó a babáknak, imádják, ehhez képest a 4 napos újszülöttem is képes volt valahogy lerugdalni magáról :D Nálunk az volt az első, ami ment a szekrény mélyére.

2021. júl. 24. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
60%
Mi is vettünk, de nem használtuk ki, csak rajtunk aludt a babánk az első 3 hónapban. Most már le lehet tenni a kiságyba, de kinőtte a fészket, úgy alszik kiterülve, hogy keze-lába szét, és folyamatosan mászik felfelé. Nem lehet előre tudni, azért eltesszük, ha lesz kistesója :)
2021. júl. 24. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!