Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Családon belüli bántalmazás...

Családon belüli bántalmazás esetén?

Figyelt kérdés

Van egy szomszédom akivel jóban vagyok,beszélgetünk...Mostanában egyre többször láttam őket és a kisfiát monoklival. Tegnap este halottam hogy veszekedés van náluk,arra sétáltam és láttam hogy a férje veri a feleségét a gyerek meg ordít és az anyját akarta védeni. Amikor meglátta a férje hogy ott vagyok abbahagyta és bement. Kijött hozzám a kapuba a nő,szabadkozott. Kérdeztem mit tegyek? Hívjak rendőrt vagy mit csináljak? Azt mondta ne mert semmit sem csinálnak a rendőrök.


Kertem hogy jöjjenek be hozzám,alufjanak nálam a gyerekkel. Hajnalig beszélgettünk és elmesélte hogy egy éve megy ez az egész,nem tud mit csinalni mert ha gyámügy megtudja elveszik a gyereket,pénze nincs mert a férje nem engedi dolgozni. Anyaotthonban nincs hely.


A szívem megszakad értük.

Gondoltam adok pénzt nekik egy albérletre hogy vidékre tudjanak költözni ahol nem találja meg a férje.

Hogyan segíthetnék.


2021. júl. 24. 19:33
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
95%

Elmehetne látleletet vetetni.

De nem teszi.

A rendőrök addig nem tesznek semmit, míg ver nem folyik.

A nönek kell összeszedni magát, elmenni munkát keresni és a megoldást onnantól.

Te maximum annyit tehetsz, hogy lelkileg támogatod. Ha van rá igénye.

2021. júl. 24. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Pontosan, irány az orvos látleletért, aztán irány a rendőrség feljelenteni. És munkát is keressen sürgősen. Ha ez mind megvan, te csak akkor tudsz segíteni anyagilag.
2021. júl. 24. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat,azon leszek hogy segítsek,akkor ez a megoldás.


Köszönöm🙏

2021. júl. 24. 20:00
 4/13 anonim ***** válasza:
97%
Hívjátok fel a nane nevű szervezetet. Ők nagyon profik ebben, segíteni fognak mindenben.
2021. júl. 24. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
12%
A nő nem fog lépni és egy életre meg fogja nyomorítani a gyereket egy ilyen apával.
2021. júl. 25. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
74%
Utolsó, te komolyan képes voltál leírni, hogy a nő nyomoritja meg a gyereket?
2021. júl. 25. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Tegnap ismét megtörtént a baj és azonnal mentünk a kórházba és látleletet vetetett. Azt mondta az ügyeletes orvos ha nem jelenti fel akkor neki kell mert kötelessége jelenteni. Feljelentés megtörtént. A gyerek nálam van,elhoztunk pár ruhát amire szükségük van.

Persze ide jár az apa és fenyegetőzik hogy így meg úgy járok ha “bujtatom” őket. Mondtam neki hogy jöjjön be aztán majd meglátjuk.


Keresünk nekik albérletet messze innen,új iskola a gyereknek és munkshely. Új életet kezdenek majd.


Kedves 5-ős. Eddig segítsége sem volt,el volt lehetetlenítve és amikor ilyen baj van mindenki hátat fordít mert nem akar belefolyni egy ilyenbe. Sajnos sok nő van aki így el és nem tud mit csinalni.

2021. júl. 25. 11:17
 8/13 anonim ***** válasza:
91%
De rossz ilyet olvasni,nagyon szomorú... Csak azt szerettem volna írni neked Kérdező, hogy minden tiszteletem a tiéd. Nagyon sokan hátat fordítanak ilyen esetekben. Kívánom, hogy sikerüljön új életet kezdeniük.
2021. júl. 25. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó,köszönöm a kedves szavakat.


Akit érdekelnek a fejlemények esetleg..

Tegnap át hívtam az édesanyám hogy segítsen mert ő olyan helyen dolgozik ahol vannak kontaktjai és talán tud segíteni nekik. Sikerült egy anya otthont intézni ahova Szerdán mehetnek🙏 Lesz munkája és a gyermeknek új élete. Védve lesznek teljesen. Esélyt kaptak egy “új” életre.

Mi mögöttük leszünkk és segítünk amiben tudunk.


A gyermek tegnap nagyon jót aludt sokat játszottunk és beszélgettünk,annyira édes kis csöppség,olyan szeretni való. A szívem megszakad érte,hogy egy ilyen kis gyereket hogy tud valaki bántani?! Az anyuka is nagyon aranyos.


Az apuka persze naponta többször jön olálkodik a kapu alatt látom a kamerán milyen ninja figurákat csinál hogy belásson a kerítésen. Fenyeget,de amikor kimegyek hogy na akkor most mondja akkor csak fenyeget hogy így járok meg úgy.🇬🇷😊Tegnap hajnalban az egész utcát felverte és részegen ordibált minden szomszédnak,borogatta a kukákat és az egyik végre kiment elzavarta,de később ki hívták rá a rendőröket is. Igazi ostoba ember.

Én a munkahelyére is be telefonáltam hogy egy féreg mert bántalmazta a gyerekét és a feleséget. Elmondtam róla mindent. Nem kell többet dolgoznia menni szerintem.

Nehéz időszak jön most nekik de hiszem és tudom hogy együtt megcsináljuk. Nehéz most nekik,inkább a nőnek mert a gyerek talán nem érti még annyira ezt.

Mindenesetre jókor voltam jó helyen.

2021. júl. 26. 06:17
 10/13 anonim ***** válasza:
0%
6-os, miért kicsoda? A nőnek fontosabb a psija frka, mint a gyereke.
2021. júl. 26. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!